Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálatra menjünk még?

Milyen vizsgálatra menjünk még?

Figyelt kérdés
Túl vagyunk egy rakás vizsgálaton. Spermiogramm, tenyésztés, citológia, hycosy, hormon panel, pct stb. Minden okés, mindketten egészségesek vagyunk.
2009. jún. 26. 11:08
 1/7 A kérdező kommentje:
De a baba még mindig várat magára :( Régóta próbálkozunk :(
2009. jún. 26. 11:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de a hycosy és a pct nem tudom, micsoda. Átjárhatósági vizsgálat volt már? Mennyi ideje próbálkoztok?
2009. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a hycosy az az ultrahangos átjárhatósági, a pct pedig post coitális teszt, ami a házas élet után végzik, megnézik, hogy "megölöm-e" a katonákat. 2007. júliusban vettem be az utolsó szem fogamzásgátlót :( azóta nem védekezünk :(
2009. jún. 26. 11:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Akkor két választásod van: vagy türelem, mert a baba majd jön, amikor itt az ideje, vagy inszem (1 év sikertelen próbálkozás után, ha semmi bajotok, az ismeretlen eredetű meddőség, és elkezdik az inszemet). És ha az jár a fejedben, hogy inkább derült volna ki valami baj, mert azon úgyis tudnak segíteni, ezt hesegesd el, egyáltalán nem biztos, hogy segíteni tudtak volna, és így minden reményed megvan!!! Ja, és persze stresszes munkahelyet mellőzni, stb...
2009. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

TSH szinted rendben van?Mert én a pajzsmirigy miatt nem estem teherbe sokáig!

Megnézték,kaptam rá gyógyszert,most pedig terhes vagyok!

2009. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen rendben van a tsh-m ft4-em és ft3-am is. inszemet egyelőre nem szeretnénk.... már javasolta volna a dokim pedig. tudom az idő, és totálisan türelmes is vagyok, ezzel nincsen gond, csak néha vagyok magam alatt, de hamar feltörök újra
2009. jún. 26. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül èn mèg mèhtükrözèsen is voltam. Mièrt nem menntek el egy Meddôsègi Központba pl Kaàli? A konzultàciò utàn majd megmondjàk mi lehet a következô lèpès vagy vizsgàlat.
2009. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!