Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma páfrányos a mikroszkopóm...

Ha ma páfrányos a mikroszkopóm akkor mikor lesz peteérésem? 24óra múlva azaz holnap? Akkor holnap időzitsünk?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már most is az van. Két napon belül legyen az "akció", de minél előbb, annál jobb :)
2012. máj. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem még a mensi alatt is páfrányos volt. Soha nem jött be, amikor páfrányos volt. Képzeld el, hogy a múlt hónapban a 10.napotól folyamatosan minden áldott nap még a mensi alatt is és ma is azóta 100%-os páfrányos.


Nem is értem. Régen ilyen nem volt ezzel az ovu teszttel.

Neked sok sikert hozzá!


Én átpártoltam a vizeletmintás ovu teszthez, az a tuti!!!!!!

2012. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitokat.Énis ovuteszteltem eddig,csak elfogyott.Iszonyat nehéz ezt figyelni.
2012. máj. 15. 09:29
 4/7 anonim ***** válasza:
2. válaszolótól kérdezném, nem lehet, hogy valami gond lett a hormonjaiddal? Csak jószándékból kérdezem, ugyanis a páfrányos minta valamelyik hormon megjelenenését jelzi, normális esetben 2-3 napig. Javítsatok ki, ha tévedek. Nem hinném, hogy a mikroszkóppal lenne a gond, nekem mindig rendesen mutatta a peteérést (PG53). Olyan is lehet, hogy valakinek nem pont vagy nem csak a ciklus közepén van peteérése, van olyan nő, aki mensi alatt esik teherbe. De olyat még nem hallottam, hogy valakinek (hormonkezelés nélkül) hosszabb időn keresztül folyamatosan lenne peteérése.
2012. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én sem hallottam, hogy ilyen sok ideig lenne valakinek peteérése. Amúgy tegnap is kipróbáltam és tegnap is full páfrányos volt. Nem értem.

A hormonjaimmal miden OK, voltam 3. és 21. napos vérvételeken és minden tényleg jó volt.


ezért nem értem. ????

2012. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A peteérésed lezajlott, de ez kevés a terhességhet. A petesejtet hordozó tüszőnek meg is kell repedni, helyén pedig egészséges sárgatestnek kell keletkeznie.
2012. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
14. napi uh-n 19mm-es domináns tüszőt néztek és 14 mm-es nyálkahártyát.Clostybegitet szedek,ugyh remélem sikerül....
2012. máj. 20. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!