Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Írnátok sikertörténeteket?...

Írnátok sikertörténeteket? Akinek clostyval sikerült a babó?

Figyelt kérdés
Pcos-em van,szedem a Metet,diétázom,sportolok,és nincs semmi súlyfeleslegem,56 kg vagyok!Tegnap kezdtem el szedni a Clostyt és jó lenne pozitív történeteket hallani!:)
2012. máj. 15. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia én is PCO-s vagyok, nekem gyógyszer nélkül nem volt ciklusom, nem még, hogy peteérés. Április 14.-én kezdtem el szedni napi 1/2-et és ma már 3hét+1 napos pocaklakóm van, már uh-n is lehetett látni, és az első hónap volt. Most már abban kell biznom, hogy ne legyen semmi gond és megmaradjon! (9 hónap sikertelen próbálkozás utánn)
2012. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtál,gratulálok Neked és minden jót kívánok a Babához!:)Remélem nekem is sikerül már az első hónapban!
2012. máj. 16. 08:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, drukkolok nektek csak ne görcsölj rajta annyit, tudom nagyon nehéz, de én most úgy voltam, hogy már kezdtem belenyugodni, hogy egy darabig még nem lesz és lám most sikerült!
2012. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
100%

Nekem is PCO-m van. 2008-ban szültem. Nem is terveztem. Az orvos előtte azt mondta, hogy van egy csomó cisztám és nem leszek magamtól terhes, a körzetim pedig szorgalmazta, hogy jelentkezzek a lombikprogramba. 25 évesen nem akartam még gyereket. Hát lett. :)

Az orvosom azt mondta, hogy kisebb fajta csoda. A gond az volt vele, hogy nem vártam akkoriban ilyen jellegű csodát, de azért utólag jó hogy van és nem cserélném el semmire...


szóval nálam PCO-val gyógyszer nélkül lett baba. :)

2012. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál,én is 25 éves vagyok,és nagyon szeretnék Babát!:)
2012. máj. 29. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:
PCOS-s vagyok én is, 27 éves. Norcoluttal meghoztuk a havimat, Clostival peteérleltünk, és tüszőrepi szuriztunk, most 8hós a babócám!!
2012. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!