Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismeri valaki Dr. Lőrincz...

Ismeri valaki Dr. Lőrincz István nőgyógyászt? Vélemények?

Figyelt kérdés
Újpesti sztk-ban rendel, pénteken megyek hozzá először.
2012. máj. 15. 10:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt sem tudja senki, hogy melyik kórházban lehet nála szülni?
2012. máj. 23. 17:48
 2/9 anonim ***** válasza:

Barátnőm jár hozzá,azt mondta,hogy nagyon rendes,segítőkész!

A kútvölgyiben vezet le szülést,de állítólag már nem tud vállalni őszig kismamákat!

Más nem jó onnan?

2012. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

uhh a kútvölgyi magán lett nem? Legalább is amit néztem a múltkor 600 ezer a szülés, no köszi nem :D

Akkor majd nézek más dokit :)

2012. máj. 26. 16:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy magán e,de azzal a kórházzal van szerződése,ő biztos nem annyit kér,amúgy írtam,hogy mostanában nem vállal szülést!
2012. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Védőnőm szerint a Margit kórházban szüleszt. Szóval nem tudom, minden esetre hozzá járok, eddig nekem nagyon szimpatikus volt.
2012. jún. 18. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha hozzá jársz akkor miért nem kérdezed meg őt?
2012. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
azért kérdezzük és mondjuk itt, mert a többi hasonló cipőben járó kismama véleménye érdekelne. akkor most hol vezet le szülést?
2012. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 koncsorgo válasza:

Ez a "Főorvos"!!!!!

Iszonyúúúúúúúúú

Nála szültem jópár éve(az én orvosom szabin volt) és beszakitotta a placentát.Csak röhögött rajta.

Most meg hogy ismét kisbabát várok és a saját orvosom szabadságon van.Panasszal mentem el a rendelésére mert fájt a hasam.És közölte hogy nem ér rá velem foglalkozni pedig körzetileg hozzá tartozom!Bunko egy viselkedés!És megjegyezném az orvosi rendelőben rajtam kívül nem volt senki.Nem tudomk mire hordja fel ennyire az orrát.

2012. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én az első terhességem során hozzá jártam az SZTK-ba. Figyelmes, segítőkész volt. Megnyugtatott amikor aggódtam. Én szerettem nagyon.
2013. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!