Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a nemvárt előtt 4 nappal...

Ha a nemvárt előtt 4 nappal megyek orvoshoz, láthat valami biztatót, ha sikerült a bab?

Figyelt kérdés
Nem ezért megyek kifejezetten, hanem általános éves ellenőrzésre csak kíváncsi vagyok.
2012. máj. 15. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, attól függ hogy milyen a gépe, milyen az orvos hozzáállása, mennyire akar kecsegtetni vagy inkább nem hagy beleélni. Itt az én esetem: Menzesz kimaradása UTÁN 6nappal elmentem hogy pozitív lett 2 teszt,ez volt a válasza: Én nem látok itt semmit, ha volt is valami, szerintem elhalt.... na így kezdődött a "boldog" babavárásom. Szerencsére az elhalt magzat békésen alszik a kiságyában de fenti mondat után nem volt felhőtlen és örömteli a várása, végigaggódtam az egész terhességet. Mellesleg megkérdezheted, de vértezd fel a lelked. valószínűleg nem sok mindent fog még látni.
2012. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nemvárt előtt 4 nappal még semmit nem láthat. Nincs különbség. Kb nemvárt után egy héttel esetleg láthat apró petezsákot hüvelyi UH-val.

Még a vérvétel sem feltétlenül mutatja ki.

2012. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem még semmit.
2012. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!