Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk mensi előtt...

Renike1984 kérdése:

Babát szeretnénk mensi előtt egy nappal állok! Jóstesztként ovun halvány teszt csík terhességin szintén szellem csík de csak később mutatta ki és tényleg csak szellem csík mert alig látni! Lehetek vajon babás?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt állok 1 nappal és babát szeretnénk! Ma dél előtt (nem reggeli első vizeletből) csináltam egy One Step Ovu (20miu/ml) tesztet jós tesztként és egy ugyan ilyen terhességit (10miu/ml)! Az eredmény az ovun egy nagyon halvány teszt csík a terhességin csak később látszódott egy szellemcsík! Du ugyanezt megismételtem ovunk kicsit erősebb de még halvány teszt csík, terhességin semmi! Hasam picit görcsöl de nincs a felfújódott has ami szokott, remélem nem jön meg! Tejem a fiam után már hónapokkal ez előtt el apadt most szivárog pár csepp ha megnyomom és néha szurkál a hasam! Szerintetek reménykedhetek benne hogy baba lesz vagy ilyenkor már egyértelműen mutatnia kéne akkor a tesztnek? Köszi aki válaszol!Már van egy 2,5 éves kisfiam így második gyerek lenne!A dél előtti terhességi teszten is csak halvány szellem csík van és azt írják fél óra után ne olvassuk le az eredményt de igazából már dél után van és most vehető kicsit jobban ki mint eddig de az ovunk is nagyon halovány!Viszont menzesz előtt ugye nem igazán lehetséges pete érés ezért reménykedem hogy baba van a dologban!Bővebb folyásom is van már 1-1,5hete!Max.25 napos terhes lehetnék ha baba van a dologban!Szerintetek reménykedhetem?

2012. máj. 14. 14:26
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
szerintem reménykedhetsz
2012. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:

Nagyon jó lenne!Köszi!:-)

[link]

Le is fotóztam őket ott van melyik a dél előtti és melyik a dél utáni!A gyomrom is folyamatosan ég és nagyon nehezek a melleim de nem feszülnek,viszont ha meg nyomom előtej szivárog!

2012. máj. 14. 14:33
 3/58 A kérdező kommentje:
Így képről még kevésbé látszik mint élőben de emlékszem a kisfiamnál 5 hetes terhes voltam már és csak egy halvány pozitív volt akkor is!Ezért bizakodom ennyire!:-)
2012. máj. 14. 14:35
 4/58 A kérdező kommentje:
A zöld végű az ovu teszt a kék pedig a terhességi teszt!:-)
2012. máj. 14. 14:37
 5/58 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos erősebb volt mensi 2.napján az ovuteszten a csíkom, mint a Tieiden. Remélem, ettől függetlenül babás vagy :D
2012. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
Szia!Hát én is remélem!Viszont én rengeteget járok pisilni így nálam nem is igen van reggeli első vizelet sem mert éjjel is futkosok ki!Az első tesztet is valamikor 10órakor csináltam ma a reggeli kávé utáni állandó wc-re járásom közbe!:-D
2012. máj. 14. 14:47
 7/58 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok!!! Ha csinálsz még teszteket, kérlek tedd fel őket. Köszi :)
2012. máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
Az én történetem: Peteérés után 8.nap reggelén (mintahogy az azt megelőző reggeleken is) negativ volt a HCG teszt, viszont a dpo 9.napján reggel 4-5.percben egy olyan halovány csik jelent meg, amiről én azt hittem csak én látom a lelki szemeimmel. Majd még aznap csináltam másfélével délután, ami már jól látható ugyan,de halvány 2.csikos. Majd mégegy,és az is 2.csikos. Szóval szerintem reménykedhetsz! Ja és nekem is voltak pozitiv ovutesztjeim. Megpróbálom megkeresni neked azokat a bizonyos halvány hcg teszteket,s felrakni.
2012. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ez ugyan nem az a teszt, amit mondtam, hogy csak én látom a 2.csikot a lelki szemeimmel, hanem az aznap délutáni legelső + tesztem. Na, ennél jóval halványabb volt az aznap reggeli első vizeletes.

[link]

2012. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:

Sziasztok!A menzeszem elég változó leginkább 5.-e és 15 között szokott meg jönni múlt hónapban is 15.-én jött meg arra emlékszem hogy éjjel volt de nem tudom hogy most 14.-e éjjel volt és azért írtam 15-re vagy csak 15.-e éjjel volt!Ma van pont 15.-e tegnap este óta görcsölök most is de még egy csepp vérzésem sem volt eddig!Ide fel töltöttem és oda is írtam mikori a ma reggeli ovu és terhességi tesztem is ugyan az a haloványka semmi mind a kettő és ezt a halványt is csak sok perc elteltével lehetett látni rajta!Tegnap este csináltam egy másik fajtát is X-epil annak is ott a képe!Az tegnap még teljesen negának tűnt végig ma reggelre viszont mintha leheletnyi halvány szellem csík lenne azon is! [link]

Most nagyon izgulok hogy ennyire görcsölök de eddig vér semmi hogy lesz e vérzésem vagy csak PMS tünetek mert most lenne a vérzés ideje!Szorítsatok hogy ne jöjjön meg és legyen baba a pociba!Vettem egy Corax tesztet is de azt csak legelőbb a hétvégén szeretném megcsinálni ha addig nem jön meg a vérzés!Tegnap este furcsán szurkált a petefészkem körül ilyen menzesznél nem szokott lenni és most ha finoman meg ütögetem a hasam nincs is az a felpuffadásos hang ami ilyenkor szokott lenni!Nagyon reménykedem!

2012. máj. 15. 10:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!