Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Segítségre van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segítségre van szükségem vagy mondjatok véleményt. Mert elég tapasztalatlan vagyok. F/17

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:


Még sosem volt barátnőm és semmilyen tapasztalatom nincs e téren viszont :


5 napja járok egy 15 éves lánnyal. Már nagyon rég óta jó barátok voltunk amikor a barátság mindkettőnk részéről átfordult szerelemmé. Először velem történt meg. Nagyon sokat voltunk együtt és rengeteget beszélgettünk míg kb 2 hete elmondta, hogy ő is belém szeretett. Ezután még többet kezdtünk beszélgetni, suli után mindig hazakísértem és közben végig dumáltunk.


5 nappal ezelőtt mikor, hazakísértem a kapujukban megölelt és adott egy arcarapuszit. Ezután én is megöleltem és sokáig el sem engedtük egymást. Majd finoman utalva megkérdeztem, hogy lenne e barátnőm. Azonnal igent mondott. És újra átölelt.


Azóta is mindennap hazakísérem de ölelésnél és arcra puszinál azóta sem történt több.


Az lenen a kérdésem, hogy ha holnap szokásos módon hazakísérném és a szokásos ölelés után szájra puszival vagy csókkal búcsúznék az nem lenne e túl tolakodó?


Mert már nagyon szeretném ha megtörténne.


Elnézést, hogy hosszú lett vagy hülyeségeket kérdezek, de semmiféle tapasztalatom nincs és nem akarok elrontani semmit.


Előre is köszi a segítséget :)


2011. okt. 19. 18:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jaja. Smaci. Megcsókolod és annyi. Majd minden jön magától.
2011. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát elvégre a barátnőd szedd össze a bátorságod és csókold meg :D
2011. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tolakodó! Rajta!!!
2011. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
NEm, nem lenne tolakodó , elvileg a "járás" az az 1. csóknál kezdődik :D
2011. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Dehogy az :) hajrá!
2011. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi a választ ! :)


Azt még hozzátenném, hogy ő is ugyanolyan tapasztalatlan mint én. ÉS azét hezitálok mert nem akarom "megijeszteni" mert elég félnék ő is.

2011. okt. 19. 18:34
 7/19 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne tolakodó! Szerintem ő is ezt várja már:) Csak arra figyelj oda, hogy ne hirtelen kapd le, hanem lassan és érzékien:) 22F
2011. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne nyomulós, és biztosan ő is nagyon várja mikor csattan el az első csók, csak azt várja, hogy te kezdeményezd ;)

Tuti módszer: Lépj hozzá közel, nézz mélyen a szemébe, azután vess egy pillantást az ajkaira, majd ismét nézz a szemébe és ha nem lép hátra akkor megcsókolhatod (biztosan érteni fogja a jelzésed, csak csinákld határozottan ahogy lerírtam). De ha már jártok akkor kétlem, hogy kibújna a csók elől. :D

És igen szerintem jó ötlet az, hogy amikor hazaértetek akkor csókolod meg, de szerintem ne legyen előtte ölelés, hanem csókold meg és azután öleljétek megy egymást.


18F

2011. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem tudok segíteni:D Még annyi tapasztalatom sincs ebben a témában, mint neked. Sok sikert. 18F
2011. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Ez annyira aranyos,örülök,hogy vannak még ilyen fiúk.A férjem amikor megismerkedtünk(15 voltam) első randin meg akart csókolni ,én nagyon megijedtem,szóval szerintem nálatok már megérett a dolog a csókra,csak nyugodtan!

25N

2011. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!