Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek egy anya megérzi...

Szerintetek egy anya megérzi ha terhes?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa érzésem van pár napja, pedig még nemrég hagytam el a középidőmet, mégis olyan nehzéznek érzem a hasam a méhem körül, és megvan az állandó pisilési inger is, de nem felfázás, mert nem fáj. viszont a hasam néha szurkál, és megjön érzésem van. Ráadásul ma reggelre megálmodtam hogy terhes vagyok, és annyira valósághűen, hogy az orvosnak a valós menstruációs dátumomat adtam meg álmomban, május 3. Maga lenne a csoda ha az lennék, 2,5 éves ikreink vannak akik inszeminációval fogantak.
2012. máj. 17. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megéreztem, de nem testileg, hanem pszichésen...testileg annyi tünetem volt-ha lehet annak mondani- hogy feszült a mellem, és furán fájt ha hozzá értem, vagy megnyomódott kicsit erősebben, majd egy hétre rá nem jött meg a menzim, és onnan már tudtam hogy terhes vagyok teszt nélkül is. De a teszt csak megerősítette.

2012. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én hiszek a csodában. :)

Lehet benne valami, mi 6 hónapig próbálkoztunk, de miután megfogant a kisfiúnk, egyszerűen éreztem, hogy már nem vagyok "egyedül". Valami elképesztő nyugodtság szállt meg, és a tesztet is olyan nyugodtan csináltam, mert TUDTAM, hogy pozitív lesz. A minap kérdezte meg újra a férjem, hogy honnan tudtam olyan biztosan, hogy terhes vagyok - nem tudtam, ezt (meg)éreztem. Most ismét szeretnénk babát, 4 hónapja várunk rá. A 32. napon vagyok, még nem jött meg, de "más" érzésem van. Viszont a teszt sajnos negatívat mutat..:(

Kívánom a legjobbakat!!!

2012. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia


En is megereztem pedig nem is terveztuk a lanyunkat :) ereztem valami fura szivet osszeszorito boldogsagot napokkal azelott, hogy kesett volna...pedig semmi tunetem nem volt.

most is kesik, de tudom, hogy nem jott ossze......

2012. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!