Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem? Egy 25 éves anya

Terhes lettem? Egy 25 éves anya

Figyelt kérdés
27-28.-án kell megjönni.Legutóbb június 30.-án mult el. A párommal együtt voltam Június 2.-án együtt voltam a párommal egymás után (kisebb szünetekkel) megszakitással. Második baba lenne, és lassan két hete nem birom a kávét meginni, ezelőtt napi kettőt hármat ittam meg. Ma megszédültem 1x, és furcsa váladék jött ki ma belőlem. Ilyen barnás. Mensim miatt még nem lehet. Azóta megint együtt voltunk most 27.-én. Szerintetek besikeredett, A barnás váladék mi lehetett? Nagyon izgulok. Köszi a válaszokat
2009. júl. 19. 19:36
 1/7 A kérdező kommentje:
az első mondatot javitanám, nem június 20án hanem julius 2.án voltunk együtt. elnézést
2009. júl. 19. 19:37
 2/7 A kérdező kommentje:
20.-a helyett 2.a tényleg bocs, csak a kislány is itt van :S
2009. júl. 19. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a mondatodat sem értem, hogy "Azóta megint együtt voltunk most 27.-én." Most 27 még nem is volt, tehát számomra nem érthető a kérdésed.
2009. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsi. juni 2.-án meg most 17.-én voltunk együtt megszakitással. a váladék ilyen rózsaszines.
2009. júl. 19. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdésed szinte értelmezhetetlen,máskor fogalmazz pontosabban!
2009. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó már fel tettem másképp. nem kell ezért le pontozni. mondtam hogy elnézést. ideges vagyok, izgulok, és össze zavarodtam a hónapokkal.
2009. júl. 19. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdezőt nem lehet lepontozni :) Igen elég értelmetlenül fogalmaztál. :) Elvileg megszakítással kicsi az esélye a babának, de nem kizárható. Lehet a rózsaszines folyásnál volt, van péd. Akkor most vigyázzatok, ha nem akartok babát. De előfordulhat, hogy besikerült a baba, mert a beágyazódás is előfordulhat.
2009. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!