Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon valószínű, hogy terhes...

Nagyon valószínű, hogy terhes vagyok. Juhéjj! De az normális, hogy azóta mindenen megsértôdöm és türelmetlen vagyok?

Figyelt kérdés
Kisfiam dackorszakban van és nem vagyok olyan türelmes vele mint szeretnék, persze ez csak fokozza a helyzetet. Lesz ez azért jobb is?
2012. máj. 17. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Változni fog ez még. Teljesen természetes, ami veled van.
2012. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem normális. Egyelőre a kisfiadra kellene koncentrálni.
2012. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem normális. Egyelőre a kisfiadra kellene koncentrálni."


Akkor én se voltam normális, mert kb. 3 hónapig tombolt bennem a hormonvihar, meg rosszul is voltam stb.

Sosem bántom a fiamat, akkor se tettem, félreértés ne legyen, "csak" türelmetlenebb, nyűgösebb voltam.

Aztán hogy elmúltak a rosszullétek meg végre elkezdtem "élvezni" a másállapotot, szinte még energikusabb is lettem :)

2012. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bence_ ***** válasza:

Normális.

Gondold végig, hogy testes rengeteg paramétere össze vissza változik. Mint egy front jönne menne.

Pár hónap és beáll:)

2012. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ma éppen jobb volt, gondolom ez majd ide oda fog vàltozni, de remélem tényleg beáll..

Az elozo terhességemnél nem emlékszem ilyenre.

2012. máj. 18. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!