Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit küzdödtetek eddig a...

Mennyit küzdödtetek eddig a babáért? Leirnátok eddigit történeteteket?

Figyelt kérdés
leirnátok eddigi történeteteket?
2009. jún. 27. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:

szia! hát nem tudom mennyire szeretnéd részletesen!!!

- Fél éve nem szedtem már a gyógyszert és a természetre bíztuk (akkor volt lagzi szervezés, lagzi majd nászút)nem jött össze....

- Megbeszéltük hogy most már jöhet a baba, elkezdtem elevitet szedni (3hónap) meg ciklus végén reménykedtem hogy elmarad a mensim! de sajna nem...

- pár hónap felfüggesztés...

- újra elevit és mértem a hőm (ez január óta van)

- februárban dokinál voltam clostyt kaptam mert nem volt peteérésem, persze a menzeszem megjött rendesen... :(

- pár hónap eltelt hogy nem görcsöltem a témára, de hőmet mértem. semmi...

- kiderült magas a prolaktinom, kaptam bromokriptint!

- szedtem a promokriptint és megpróbálkoztam egy clostys hónappal és most várom a csodát... a hőm még fent van, sőt emelkedett! Krémes folyásom van! Hát majd kiderül mi lesz...

2009. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia!én 7hónapot vártam a kicsimre!bár simán teherbe estem,ugyértem,nem kellet beavatkozás!és te?
2009. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, én januárban hagytam abba a gyógyszer, ez az első teás, hőmérős hónapom, eddig csak a PÉ-t próbáltam kiszámolni, az első két hónapban nagyon rágörcsöltem, minden tünetet produkáltam, persze eredménytelenül. Most már próbálok nem görcsölni és mással lekötni a figyelmemet, bár ez elég nehéz. Neked mi volt/van?
2009. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nálam majdnem ugy ment ahogy az első válaszóló irta. azt kivéve hogy én a bromot után 1 évig szedtem clostit.

sajna nekem megint fentvan a prolaktin szintem!

2009. jún. 27. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
na ezért nem fogok soha semmi sz@rt szedni..:(
2009. jún. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 2,5 éve várunk a csodára!3 éve megoperáltak , mindkét petefészkemet csonkolták, 20% maradt belőlük!

Aztán egy évi nem volt pé-m, annyit kellett várni, amíg regenerálódott a szervezetem. Elkezdtem szedni a Clostyt, kúrák egymás után, tüszőt repesztettek, de így sem sikerült. A Closty kúrák, és a közötte eltelt szünetekkel eltelt megint egy év! Aztán jött a HSG, ami alatt kiderült, hogy az egyik elvan záródva. de megnyitották! Közben minden kütyüt kipróbáltam, ( Mastodynon csepp, Gynex csepp, Aloe Vera, most vagyok a teázós, barátcserjés idő alatt!

Úgy tűnik, most már rendben vagyok, most már szerintem pszichésen nem megy a dolog, mert már nagyon elfáradtam az elmúlt évek alatt!

Lényeg a lényeg, hogy most stagnálunk, várunk, nem akarunk erőlködni, ha jönni akar, úgyis jön!

Aztán jövőre lombik, ha mégsem!

2009. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9 éve várok a csodára!!!!!2 méhenkívüli terhesség,2 sikertelen lombik,és sok-sok csalódással teli hónap.Még három hónap és újra lombik!
2009. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia nekünk ez a 30. honap hogy nem sikerült. én rendben vagyok, bár laparon még nem voltam, a promnak kevés a permája azt kezelik már 2 éve kb.szeptemberben lapar aztán inszem.

32

2009. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!