Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon mi lehet? Nagyon kevés...

Vajon mi lehet? Nagyon kevés a vérzésem, a hőm az alaphőn van, nem fáj semmim, terhességi teszt neg.

Figyelt kérdés

Van valakinek hasonló?Sosem pontos a ciklusom, most kezdtem el mérni a hőmet, és csak pöttyöz a mensim.Egy-két csepp naponta.Tegnap volt valamivel több.Lehet,meg akar jönni,csak küszködik?Baba kizárva ilyen hő mellett?Mi a véleményetek?

Belinkelem a görbéket is.

Előre is köszönöm a válaszokat.

[link]


[link]


2009. jún. 27. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia4 mindenképp várj pár napot, és tesztezz mégegyet ha nem jön meg rendesen a menzeszed!

A hővel kapcsolatban csak annyi, hogy nekem pl menzeszkor mindig az alaphőmön van a hőm!

megmutatom, a görbémen láthatod:


[link]

2009. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál nekem. Én úgy gondolom gratulálhatok Neked, nagyon babagyanús a görbéd :-) Én is inkább mensire gondolnék az én esetemben a hő miatt is, meg a neg teszt miatt is, de már nem is tudom mire véljem. Jó lenne már egy olyan hónap, mikor nem ezen kell rágódnom, hogy most 60 napra jött meg, most kevés van, most sok van. Ezután úgy gondoltam megpróbálom a barátcserjét, sok jót hallottam róla, de nem lehetett kapni az egész városban a héten. Mégegyszer köszi, hogy időt szakítottál rám!
2009. jún. 27. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!