Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki megszakításo...

Van itt olyan aki megszakításos módszer mellett esett teherbe? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
1.5 év után.
2012. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
1 ev utan
2012. máj. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát én úgymond emellett,de végülis egyáltalán nem vette ki,amikor összejött a pici,tehát konkrétan nem a megszakításos miatt.Még egy ismerősöm se lett ez mellett terhes,csak akik kis fiatalok és a pasi se tudta a saját testét kezelni.Jah és összesen 2x csináltuk így.Egyszer augusztusba,egyszer januárba és januári a picikénk:)
2012. máj. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Mi hat éve védekezünk így, és csak akkor jöttek a gyerekek, amikor terveztük. Ez persze nem azt jelenti, hogy ez egy tuti módszer, de nálunk működik.

Mikor tudatosan terveztük nagyon hamar pozitív lett a teszt.

2012. máj. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

4 évig mi is úgy védekeztünk, de úgy voltunk vele hogy ha jön a baba az sem baj. De nem lettem terhes, csak akkor amikor élesben csináltuk.

Persze én sem ajánlom sem tiniknek, sem olyannak aki semmiképp nem akar babát. Szerintem egyébként egy tapasztaltabb felnőtt férfi sokkal megbízhatóbb ilyen téren mint egy tini.

2012. máj. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Sziasztok! Nálunk is így jött össze a Babó! 9 hónap alatt! Az az érdekes, hogy az előző kapcsolatában 6 év alatt sem csúszott be! Egyébként most vagyok 18 hetes és most már nagyon örülünk a kis albérlőnek!:-)

25/N

2012. máj. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

mi 7 éve vagyunk együtt,megszakítással védekeztünk mindig, 3 gyerekem van,de ők mind úgy lettek,h akkor nem védekeztünk egyáltalán-tervezett gyerekek.


sztem ha valaki így lesz terhes,ott apuka akkor éppen nem igazán figyelt oda

2012. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem is attól függ leginkább, hogy a férfi mennyire tudja kontrollálni magát, és időben kiszállni. Mi pár hónapja csináltuk így, aztán becsúszott a babánk. De mint aztán utólag kiderült, mikor pozitívat teszteltem rákérdeztem, és mondta, hogy nem biztos benne, hogy akkor jól időzített. Érzem a peteérésem, és akkor 1-szer voltunk együtt, úgyhogy tudtam melyik együttlétből foganhatott.

Az egyik barátnőméknél is csak abban a hónapban fogant meg így a baba, mikor a párja utána szólt, hogy lehet, hogy valami becsúszott.

Persze az előváladékban is lehetnek spermiumok, de szerintem döntő többségben az a lényeges, hogy a férfi rendesen odafigyeljen.

2012. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Én 15 éve ezt a módszert alkalmazom (3 párkapcsolatom volt ez alatt),de csak a mostani párommal "sikerült" be a baba,akkor már 3 és fél éve voltunk együtt és ő mindig is jobban vágyott egy babára.Most lesz 10 hónapos a lányunk. :)

Szóval,tényleg a férfi önkontrollján múlik a dolog.De az is biztos,hogy csak tartós kapcsolatba ajánlanám ezt a védekezési módot,ahol nem gond,ha teherbe esel.

2012. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Mi 3 évig "védekeztünk" így, nem lett volna baj, ha jön a baba, de nem jött. Ez nem tuti módszer, sokaknak bejön, de valaki egyből babás lesz.

Bár már élesben megy a dolog, de sajna még mindig nem kopogtat a gólya.

2012. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!