Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt tabletta tüszőéré...

Clostilbegyt tabletta tüszőéréshez? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 1 éve szeretnénk babát, de nem akar jönni. Voltam mindenféle kivizsgáláson, vérvételeken... Minden rendben volt, kivéve a PCO-t. A diabetikus felírta a Merckformint XR-t, most már napi 1000-et veszek be (55 kg vagyok). Bíztam benne h ezzel sikerülni fog. Pénteken letelt a 3 hónap és visszamentem a nődokihoz, pont akkor volt (kellett vna lennie) peteérésnek. De elkeserített, mert nem volt tüszőm. Elakart küldeni petevezeték átjárhatóságira, de mivel tudtam mi lehet az, ezért kiharcoltam a clostit. Két hét múlva kell elkezdenem szedni, mert arra várom a menzeszemet. Nagyon bízom benne h ettől a gyógyszertől lesznek tüszőim, mert nem akarom az átjárhatóságit. A menzeszemet a merck beállította, így rendszeres. Volt akinek egyáltalán nem voltak tüszői és a clostitól az első hónapban már lettek? Kérkek írjátok meg a tapasztalatokat! Köszönöm!


2012. máj. 21. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 2. havi closty kúránál tartok.az első hónapban csinált domináns tüszőt.
2012. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Ennek örülök :) És Neked sem volt egyáltalán tüsződ?

2012. máj. 21. 11:19
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem ciszta lett belőle,nem repedt meg.
2012. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A closty segít, hogy legyen jó tüsződ, de abban sajna nem, hogy meg is repedjen.

Én nekem most ez clostys hónapom volt és kettő szép tüszőt talált a dokim, de repedés nem volt, vagy, ha lesz is akkor már túl későn, mert a 19 napon látott egy 19,5 és egy 17 mm -est. és max 25-26 naposak a ciklusaim. így jöv.hónapba kapok tüszőrepesztő injekciót és sárgatesthormont, ha azzal sem jön össze akkor irány az átfújás.

Amúgy, ha clostyt szedsz akkor a dokidnak középidőben rád kellene nézni vagy legalábbis utána, hogy volt e repedés, mert tényleg cisztává alakulhat és ha az van, akkor még nehezebb lesz teherbe esni, persze ez sem mindenkire igaz, de akkor is vigyáz magadra és nézesd meg a dokiddal magad uh-on.

2012. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Nagyon változó tapasztalatokról olvastam, az én esetem inkább a Contra kategória lesz:


Nálam az 1. hónapban lett tőle szép nagy tüszőm (a 13. napon 19mm), viszont nagyon vékony lett tőle a méhnyálkahártyám!!! (A Closti-nal ugyanis lehet ilyen mellékhatása.)

A 2. hónapban kpatam mellé ösztrogén a nyálkahártya vastagítására, ekkor 8 mm-es lett a legnagyobb tüszőm középidőben (az nagyon kicsi!).


Én most felhagytam mindenféle gyógyszerrel, mert nálam nem használt, sőt sokkal rosszabb lett minden érték, mint előtte. Kaptam viszont cserébe jópár plusz kilót, amit most állhatok neki lefaragni :(

2012. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4es vagyok.

A sárgatest hormont én is amiatt fogom kapni, mert elvékonyította a méhnyálkahártyámat.

Nekem plusz kilóim nem lettek, lehet amiatt sem, mert rendszeresen sportolok.

2012. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Mondta a dokim h menjek vissza félidőben UH-ra, mert megnézi van-e tüszőm az első clostys kúra után. De sajnos tegnap elkeserített a párom :( Volt spermavizsgálaton és sajnos nem lettek jók az eredmények. A doki a Kaáli intézetet ajánlotta. Most olvastam el a honlapjukat, megbízhatónak tűnik. Ezek után nem is tudom h elkezdjem-e szedni a closty-t. Azt sem tudom mihez kezdjek. Ma hívjuk fel őket időpontot kérni, mert állítólag sokan vannak. Van még vki így közületek? Ha igen, van tapasztalata? És milyen az intézet? :( Nagyon el vagyok keseredve...

2012. máj. 22. 08:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített. Ugyan az első 2 hónapban 1-1 22 mm-es domináns tüszőm lett, de a harmadik hónapban érett tüsző nem lett, csak egy 3 cm-es ciszta.
2012. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Mi a spermavizsgálatot csináltattuk a Kaáliban (Miskolc), és nagyon elégedettek voltunk mindennel. Már a telefonban nagyon kedvesek, segítőkészek. A helyszínen is ugyanígy volt. A diszkréció is egyértelműen érezhető. Én azért választottam a Kaálit, mert megbízhatónak tartom őket, valamint oda olyan párok járnak, akiknek pontosan ugyanaz a problémájuk, mint nekünk. Maga az intézet modern, tiszta, kulturált.


Mi a spermavizsgálatra egy héten belül kaptunk időpontot. A többit nem tudom, mert mi csak ezen a vizsgálaton jártunk ott.


Igaz, az ára egy kicsit borsos, de minden tekintetben megérte! Aki csak teheti, menjen oda!

2012. máj. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tegnap felhívtuk a Kaálit és már júniusban mehetünk konzultációra. De nekem addig be kell szereznem az átjárhatóságit, amitől nagyon tartok, mert sokat olvastam róla h mennyire fájdalmas. Még érzéstelenítőt sem kapok. A konzultáció után mennyi idő múlva mehetünk a beültetésre? Mert úgy megyünk oda h minden papír a kezünkben lesz. Valaki le tudja írni az átjárhatóságiról a tapasztalatát? Egy kis nyugtatás rám fér... :( A nődokim tegnap azt mondta h a vizsgálat előtt vegyek be egy nyugtatót, mert lehet rám fog férni...
2012. máj. 23. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!