Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve. Babát...

Kétségbe vagyok esve. Babát szeretnénk, de a párom az Adipokill nevű fogyasztószert szedi. Okozhat ez gonddot?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 07:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 24 éves nő vagyok.
2012. máj. 23. 07:52
 2/5 anonim ***** válasza:
te ne szedd az a lényeg. neki mindegy sztem nem hinném h a spermaszámot csökkentené vagy impotenciát okozna. de kérdezz rá a nődokidnál-csak vidd magaddal a szer összetevőinek listáját
2012. máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem szedem, csak aggódok, ha ő szedi az is gondot okozhat...
2012. máj. 23. 08:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ő szedi az nem gond szerintem.
2012. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még akkor is, hogyha a párod nem szedne semmit, akkor is nagyon nagy az esélye, hogy a spermával (szám, minőség, mozgékonyság stb) gond van. Csak olvass utána a neten, rengeteg cikk igazolja, hogy milyen csökkenő tendencia van ezen a téren.

Ez a gyógyszer szerintem különösebb gondot nem okozhat, de ezt inkább orvos tudná megmondani.

Viszont én azt tanácsolnám, hogy csináltassatok sperma vizsgálatot és akkor kiderül minden.

2012. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!