Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Írnátok jó, vény nélkül...

Írnátok jó, vény nélkül kapható fogyasztószert, étvágycsökkentőt?

Figyelt kérdés
mozgok is mellé..
2012. máj. 20. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ausztriaban lehet kapni,Carbo Slim a neve,orvosok es gyogyszereszek is ezt ajanlottak.Semmi karos nincs benne,nezd az összetevöit,csökkenti az etvagyat,van aki egyaltalan nem ehes töle,termeszetes anyagok az összetevöi,es gyorsan lehet töle fogyni.En is holnap akarom megvenni.1 doboz olyan 20€,ami 1 honapig eleg.
2012. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pink fit- eat control
2012. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Önkontroll. Ingyen van és vény nélkül.Nem a csodaszerekben kéne hinni, hanem rendszeresen sportolni és normálisan étkezni.
2012. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: Nekem viszont tényleg kellene valami étvágycsökkentő, mert a Convulextől dupla adag kaják után éhes maradok. Ez pedig nagyon nem normális. És sajnos most időm sincs nagyon a mozgásra.
2012. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
ha rendes, fogyókúrához igazított, tápanyagdús kajákat ennétek, normális időbeosztással és nem addig várnátok, amíg korog a gyomrotok, akkor nem lennétek éhesek egész álló nap. tessék, ez egy jó étvágycsökkentő: EGYÉL.
2012. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
HAHAHA! Zabáljatok, ami jól esik, én attól fogytam 12 kg- ót! Lényeg az h ne várd meg míg éhes leszel, nekem kb 2 hónapba került, de nem szenvedtem semmivel sem!
2012. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!