Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbálta már valaki ezt az új...

Próbálta már valaki ezt az új fogyasztószert?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki a Re-Code nevű új fogyókúrás készítményt? Ahogy utána olvastam, nekem elég szimpatikusnak tűnik, szóval biztosan kipróbálom, csak érdekelne, hogy esetleg valaki használja -e már, van -e valakinek tapasztalata vele kapcsolatban.
2012. ápr. 25. 15:03
 1/9 Smartguy86 ***** válasza:

Normális étrend és testmozgás (napi 1 óra legalább) nélkül szart se fog érni, ezt most megsúgom.


A fogyás nem kúra, hanem életmódváltást igénylő folyamat.

2012. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen fogyasztószer. Szimpatikus, mivel valakinek érdeke volt, hogy egy olyan reklámot kerítsen köré, ami majd biztos profitot termel neki, mivel a sok naiv fogyókúrázó, bedől minden szarságnak, ami szépnek, könnyűnek és valódinak hangzik.
2012. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

elolvastam az ismertetőjét és bűzlik a kamutól.

"csak hölgyeknek készült"

az emberi test,az emberi test.

ilyen szempontból mindegy a nem.

"feszes formás teste lesz"

edzés nélkül a kanapén fekve,persze.

ritka sz@r kamu termék,nagyon butáknak.

2012. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat, de a kérdésem az volt, hogy van -e már valakinek tapasztalata esetleg ezzel a termékkel kapcsolatban. Semmi gond azzal, ha szerintetek pénzkidobás és hülyeség, de van akinek már használtak a fogyókúrás étrendkiegészítők, természetesen életmódváltással, sporttal kiegészítve. Nyilván én sem úgy képzeltem, hogy a kanapén fekve chipset tömve magamba fogok lefogyni.... Na mindegy, azért ha esetleg mégis van valakinek tapasztalata EZZEL a termékkel kapcsolatban, azt megköszönném.
2012. ápr. 26. 10:01
 5/9 Smartguy86 ***** válasza:

"természetesen életmódváltással, sporttal kiegészítve"


Ha ez megvan, akkor szerinted ki fogja megállapítani, hogy a fogyás csak azért történt meg, mert ő szedte a re-code-ot???? Ha az életmódváltás és a sport megvan, akkor lesz igazán pénzkidobás egy ilyen szer. Főleg azért, mert káros, nem tudod mi van benne, és az eredmény szempontjából huszadrangú dolog lesz, hogy iszod nem iszod...

2012. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na jó, nem vitatkozom veletek :( Csak az a helyzet, hogy hiába számolgatom a kalóriákat, hiába futok esténként, egy deka nem ment le rólam... Ezért szeretnék kipróbálni valamilyen táplálék kiegészítőt, hogy így együtt talán hatásosabb lenne, és beindulna végre a fogyás. Mert többektől olvastam ugyanezt a problémát, hogy bármilyen erőfeszítés ellenére nem moccant a mérleg nyelve, és amikor elkezdték szedni x, y, z fogyasztószert, ötvözve a sporttal és a diétával sikerült. Ezért kérdeztem, hogy van -e valakinek tapasztalata, konkrétan a re-code-dal.
2012. ápr. 27. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nem próbáltam még én sem, viszont utána olvastam egy kicsit, amikor feltetted a kérdést (én is szeretnék fogyasztószert alkalmazni a sport mellé, de még nem döntöttem el melyiket). Szóval ez nekem is szimpatikus, az összetevői is teljesen rendben vannak, ráadásul rendesen leírja a hatásmechanizmusát, plusz ugye még arra is felhívja a figyelmet, hogy életmód váltással lehetetlen a fogyás, amit több terméknél előszeretettel lehagynak. Az ajánlott étrend is tetszik, úgyhogy még gondolkodom rajta, mert az ára épp nem a legolcsóbb, viszont ha beválik, akkor megéri. Te kérdező megvetted már? Elkezdted már használni?


, úgyhogy lehet, hogy benevezek egyre én is :)

2012. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Kipróbáltad végül? Én egy hónapja kezdtem el inni, betartva a diétás étrendet is, és eddig 6 kiló ment le :))) Szóval ha nem próbáltad még, csak ajánlani tudom ;)
2012. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, elkezdtem végül én is :) Olvastam más fórumokon is, hogy aki eddig próbálta annak használt, úgyhogy megrendeltem három hete. Eddig egészen jól megy, már 3,5 kilónál tartok, az meg különösen tetszik, hogy nem tabletta, hanem "ivólé" :) Remélem a kúra végére elérem a kitűzött súlyt :)
2012. jún. 15. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!