Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyasztószert, zsírége...

Milyen fogyasztószert, zsírégetőt használjak?

Figyelt kérdés

Rendkívül hízékony vagyok, még akkor is hízok ha alig eszem valamit.Rendszeresen járok futni,de eddig nem sok hasznát láttam azon kívül h. jobb kondiban vagyok.Ezért gondoltam hogy kipróbálok életemben elöször valamit,amivel elérhetem a kívánt hatást.Sürget az idő,a nyár a nyakamon!;) Tudnátok ajánlani valamit?Nektek mi vált be? 19/L

Linkelek egy képet a kényes területről ... tudom most nem tűnik vészesnek,de elhihetitek hogy tud rosszabb is lenni.. :/

[link]


2012. máj. 10. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

én a pinkfit easy csomagot rendeltem meg már második alkalmmal.. az első csomaggal 6 kilot leadtam, diéta és sport melett 1 hónap alatt.

Ne ugy akarj fogyni hogy szeded a bogyókat és melette nem mozogsz és diétázol. a bogyók magukba nem érnek semmit

2012. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a hasam a sport mellett a 30 days fogyi cuccal ment le. Legalábbis szerintem, mert amíg nem szedtem, addig hiába volt sport napi rendszerességgel, jobb kondim lett, meg tényleg látszott is a testemen, de a hasikám az maradt :) Én is így voltam vele, hogy valamit muszáj kipróbálni, aztán e mellett döntöttem, és nekem szerencsére be is vált. :)
2012. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!