Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenképpen megvárjam a 3...

Mindenképpen megvárjam a 3 hónapot, vagy elég lesz 2 is?

Figyelt kérdés
2hónapja terhességmegszakitásom volt,a baba 17.hetes volt.3 hónapot mondott a dokim az újra próbálkozáig. De a munkahelyemen folyamatosak a leépitések,kicsit félek.. Nagyon szeretnék babát és szeretnék neki rendes juttatásokat is. A férjem azt mondja kezdjünk el már most próbálkozni. Elvileg még 1hónapot kérne várnom.. Szerinetetk? Irjatok sokan légyszi pláne akiknek beteg baba elvesztése után mikor próbálkoztatok újra és mennyire gyorsan sikerült?
2012. máj. 23. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Akit én ismertem pár, nekik 6 hét után sikerült és egy egészséges kislány született belőle. Bár ő nem 17 hetesen esett át a beavatkozáson hanem fele ilyen idősen.
2012. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,olyat én is ismerek aki 9hetesen elvetélt és utánna rá 1hónapra megfogant az egészséges kisfiam. Nekem down szindrómás volt a babám ezért szakitották meg a terhességet. ( Van már egy egészséges gyerekem)
2012. máj. 23. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom, ami veled történt. Velem kicsit más a helyzet. Missed ab-om volt, rá 3 hónapra próbálkoztunk, újra missed. Most kerestem egy nagyon alapos dokit, azt mondta, hogy ő azt az elvet vallja, hogy 6-12 hónapot kell várni egy megszakítás után. Most megvárjuk a 6 hónapot, de a szívem szakad meg közben. Nem is gondolkodok abban, hogy elkezdünk próbálkozni, mert éppen az lenne a baj, ha idő előtt jönne a baba. Tudom, hogy borzasztó nehéz kivárni ezeket a hónapokat, de hosszútávon mit számít ez a pár hónap.
2012. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem próbálkozhattok :)
2012. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen veszítettem el a kisbabámat,nekünk a doki 6 hónap várakozást javasolt.Kivártuk és a 6. hónapban terhes lettem a kisfiammal aki már 13 hónapos!
2012. máj. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
6 hónap? Hú.. jó sok idő.Nekem a 3hónapot is csak azért mondta hogy álljon vissza a ciklusom, a "szülés" után nagyon jó állapotban voltam, szépen megúszta a testem ezt a szomorú dolgot. Várunk még augusztusig,úgy döntöttünk. várunk még júl-augusztusig úgy döntöttünk. Ez Márciusban történt szóval addigra már tutik leszünk :-)
2012. máj. 24. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!