Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mitől lehet? Totál megijedt...

Ez mitől lehet? Totál megijedtem! Ez még nem fordult elő velem sosem.

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni? A menstruációm jún.19-én jött meg és 4 napig tartott. a ciklusom átlag hossza 28 nap. Kb úgy 14 nap körül van peteérésem, most viszont totál nem értem magam..Megbeszéltük párommal, hogy jöhet a kistesó, ezért kb minden másnap együtt vagyunk, most hétvégén meg minden nap, van úgy hogy egy nap többször is..Tegnap és ma iszonyatosan szúrt a méhem. Nem a petefészkem, mint máskor néha, mikor érzem a peteérésemet. Olyan, mintha kést forgatnának meg a méhemben. Meg is van kicsit puffadva. Írtó fura érzés, iszonyatosan fáj. Nem görcsöl semmi,de ilyenkor megmozdulni sem bírok, ha rám tőr ez a fájdalom csak görnyedek és le kell feküdnöm. Megjönni nem jöhet meg, mikor most volt meg nemrég, és nem is görcsölök, csak szúr, mint mikor kést forgatnak bennem..Másnak voltak hasonló tapasztalatai már? Mitől lehet ez? Baba szerintem még ebből biztos nem lehet, mert őt még ilyenkor nem érezhetem.. A ciklus.hu szerint a peteérésem elvileg csütörtökön lenne.(sajnos kis manóm miatt nem tudtam mérni ebben a hónapban a hőmet, mert korábban kelt.
2009. jún. 28. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem ez az érzés minden hónapban van, kb a menstruációm után 1 héttel.

a dokim nem mond semmit rá, így kénytelen vagyok beletörődni, hogy ez így van, és lesz.

A 2. szülésem óta vagyok így.

Nekem ilyenkor az egész hüvelyem fáj, olyan,. mintha nem mozdulna, vagyis nem lenne rugalmas, hanem merev, és ha hajolok, mintha nem hajolna.

A méhemben pedig mintha egy nagy kő lenne.

Másnapra mindig elmúlik. Ez már 3 éve van így. Ha 10 külömböző dokinak nem mondtam, beleértve a maszekot is, akkor egynek sem, de eddig még semelyik nem mondott rá semmit.

2009. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Aha értem...Nem tudom ez még nem fordult elő velem. Sosem fájt még így...Na jó fájt, de akkor bébi is lett belőle, de ez annak még akkor is iszonyatosan korai..

Menstruáció alatt teherbe lehet esni?

2009. jún. 28. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:

NEkem ez beágyazódáskor volt, meg az első 6-7 hétben. Néha úgy fájt, hogy le kellett üljek és nem bírtam megmozdulni se. Nem tudtam, hogy terhes vagyok, azaz nem is sejtettem, azt hittem meg fog jönni. Nem szokott ennyire fájni előtte hónapban hagytam abba a tabit, azt hittem, azért. Kb azelőtt volt először, hogy megjött, úgy egy héttel. Gondolom az volt a beágyazódás, aki mostmár hét hós, kívül:-D

Sok sikert!

2009. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen az én annó kis manóm, aki hasonló tüneteket produkált most júli 8-án tölti az 1 évet..:)

Mensi alatt is összejöhet a babó? Azért furcsállanám, de akkor is sokat együtt voltunk a férjemmel...

2009. jún. 28. 22:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges, főleg, hogy még csak 1 éves a babád. Nem tudom meddig szoptattál és mikor jött meg, de sokoknak nagyon összevissza a peteérése még ekkor.

Én még nem mensizek. Kíváncsi volnék észre veszem-e ha jön a tesó. Előbbutóbb biztos, ha más nem, majd akkor, ha már rugdos. :-D

2009. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3- 3,5 hós koráig szopizott a nagy fiam.:) Kiváncsi vagyok nagyon én is hogy mitől lehet ez a szúrás, és fájdalom. De várok (nem tehetek mást) júli 16-án kellene megjönnie.
2009. jún. 29. 08:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia nekem juni.11 volt az utolsó menszim!

Tegnap ugyan ezt produkáltam mint te.Nagyon megilyedtem.Én is ugy bírtam elviselni ha görnyedtem és fogtam a hasam alját meg szinte az egész hasam.Én hírtelen a vesémre gyanakodtam(volt régen vese kövem az produkál ilyen nagyon nagy fájdalmat).Én se görcsölök,és nem is szurka.Én 9.-re NEM VÁROM.mÁRA ELMULT EZ AZ ÉRZÉS.lEHET BEÁGYAZÓDÁSTOL VOLT NEKEM NEM TUDOM.

2009. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam (persze lehet rosszul mondom), hogy ez a késforgatós fájdalom a méhen kívüli terhesség jele.
2009. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!