Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombiknál mitől függ az, hogy...

Lombiknál mitől függ az, hogy rövid vagy hosszú protokollt használnak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt az orvos dönti el attól függően, hogy kinek milyen problémája van.


Mondjuk valaki mondta (nem orvos), akinek nem pontos a ciklusa, annak rövidet szoktak.


Nekem mindkétszer rövid volt, kb 1. ill. kb. 2x 1 hónapig tartó fogigátlóval (bár olvastam vkinél csak 1 hét, mondjuk azt nem értem...), ezzel be lehetett lőni kb-re mikor legyen leszívás. Igaz az elsőnél mindegy volt, ott húsvét vasárnap volt, másodiknál kértem az orvost, hogy variáljunk a munkám miatt.

2012. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem pontos a ciklusom és rövid lesz. De az időtartamon kívül van jelentős különbség a kettő között?
2012. máj. 24. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt endometriózisom, emiatt csak hosszú jöhetett szóba.
2012. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem hosszú protokollom volt,amikor már az előző ciklusvégétől szúrtam a Suprefactot(ez leállítja a saját hormonműködést),megjött a vérzésem,uh-ra kellett menni,ill. felírták a Gonal-t,újabb uh,újabb Gonal,ill. a tüszőepesztő(Ovitrell)amit pontosan,időre kellett beadni,rá 2. napra volt a leszívás...rá 3. napra pedig a beültetés.

A leszívás a ciklusom 14. napján volt.

De lehetett többféle injekció közül választani,ez a döntés az enyém volt...

Persze a doki dönti el milyen protokoll,milyen injekciók...

Nekem ez volt az első lombik,sajna nem sikerült,de megyünk tovább,amint lehet!

Sok sikert!

2012. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!