Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden tesztem halványan...

Varga Benjáminné kérdése:

Minden tesztem halványan pozitív! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mensim Április 18-án volt utoljára,volt has puffadásom,most is majdnem minden este görcsöl egy kicsit vagyis olyan furi!A hőm is 36,7 36,5 de sosem megy 36 alá!A mellbimbóm még mindig fáj,fejem és a szívem is néha gyorsan ver érzem!Csináltam tesztet az első nagyon halvány lett ez (Hcg.line)teszt volt aztán csináltam egy olasz márkájút mert itt élek kint és az már 3perc után rögtön volt két csík de halványabb volt az egyik.Ma hajnalban csináltam ismét még egyet (Hcg-lint) és az is halvány!Mit tegyek?Terhes lehetek??Létezik olyan hogy némelyik nőnél nem mutatja ki a hcg-t??És még is terhes?Nagyon kétségbe vagyok esve NAGYON!!!!!Ja Meforalt szedek az befolyásolja a csík erősségét???Kérlek válaszoljatok minél hamarabb,KÖSZÖNÖM!!!!
2012. máj. 24. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha minden teszt halványan pozitív, akkor bizony nagy esélyed van a babára. Kimaradt a menzid?????

Akarod a babát?


Kérlek, rakd fel a tesztek képét, hadd nézzem meg, hogy mennyire pozitívak. Köszi :)

2012. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy tudom feltenni???
2012. máj. 24. 14:28
 3/11 anonim ***** válasza:
A képfeltöltés.hu-ra tudod felrakni.
2012. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Ez a legerősebb csak egy kicsit homályos!!

2012. máj. 24. 14:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez igen! Totál pozitív!!!!!!!

Gratulálok!!!!


Akarod a babát?

2012. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem lenne ilyen tesztem 2 hét múlva!!!!
2012. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen nagyon!!!!De a többi az halványabb!!!!Miért???Azokról is tegyek fel??
2012. máj. 24. 14:47
 8/11 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked nagyon!!!! :)
2012. máj. 24. 14:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy Neked ott a baba :)

Sok boldogságot hozzá :)

2012. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez pozitív teszt! Baba lesz! A tesztek nem mind egyforma erősségűek, más-más anyagokat hasnzálnak fel festésre, stb. De pozitív! A Meforal nem okoz pozi tesztet, se negatívat, soha! Lényegtelen a tesztelés szempontjából! Menj orvoshoz, csinál vérvételt és megszűnik a feszültség! :) Mert ez baba lesz! :)


Amúgy a terhesség elején nem lesz egyforma erősségű a két csík. Az egyik "csak" egy kontroll csík, hogy jó a teszt. A második csík általában halványabb. Ezen kár izgulnod. Ez pozitív! Hidd el! :)

2012. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!