Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 28-ra? Nagyon...

Angyal023 kérdése:

Ki nem várja 28-ra? Nagyon hosszú még ez a két nap várakozás. Valakinek valami tünete?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 23:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia,én mára nem várom,még eddig jő mert nem jött meg :-)Ma szúrkálgatott a méhem,meg fáj a mellem,de ugye ez lehet a mensi tünete is.
2012. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nekem is mindig igy volt aztán megjött de drukkolok hogy sikerüljön nekem meg most nincs igazán tünetem
2012. máj. 25. 23:43
 3/19 anonim ***** válasza:
szia, nekem 23.-an volt a nem várt... azóta semmi :) csak a várakozás :( volt 2 vetélésem az elmúlt 2 évben és nem is vagyok fiatal(41), kicsit szétszórt lettem ettől, de mindegy, marad a várakozás, tesztet nem merek csinálni, lehet csak a jövő héten... nektek (is) sok sikert!
2012. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
és van valami tüneted
2012. máj. 26. 09:35
 5/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok: nem is tudom... minden, cicifeszülés, émelygés, de már annyiszor nem vártam, hogy magam sem hiszek a tüneteknek... a legérdekesebb ma reggel volt a keserű száraz érzés a torkomban. az előző terhességemnél is volt ilyen arra nagyon emlékszem, mert nagyon undorító dolog, csakhát az a baba elment... ja és mostig sem jött meg, holnap reggel teszt, majd meglátjuk... mert ha nem baba, akkor lehet elkezdődött az, amitől legjobban félek :(((
2012. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hátha most sikerült nekem semmi tünet csak annyi hogy a cicim most nem fáj csak a bimbó körül de máskor nagyon szokott fájni mensi elött két héttel ird meg légyszives a teszt eredményét hogy mi let
2012. máj. 26. 22:47
 7/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok: +++ :) viszont nagyon aggódunk az elmúlt vetélések miatt, egyenlőre az öröm elhalasztva min. 2 hónapra... meghát a korom miatt a végéig nem lesz flehőtlen az öröm. azelőtt mindig elhittük, hogy baj nem lehet, a 2. alkalommal úgy gondoltuk, hogy ez kétszer nem történhet meg. most inkább aggódunk, csak ne legyen újabb trauma... nektek szorítok és mindenképen írd meg mi lesz holnap :)
2012. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
halkan gratulálok remélem nem jön meg még egyenlöre semmi tünet
2012. máj. 27. 12:41
 9/19 anonim ***** válasza:
Legelső vagyok megjött :-(
2012. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
sajnálom biztos sikerülni fog ne add fel
2012. máj. 27. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!