Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 év várakozás hosszú idö?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év várakozás hosszú idö?

Figyelt kérdés
4 évet vártam egy lányra mire lefeküdt velem,szerintettek hosszú idö?
2010. nov. 20. 18:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
:O:O:O Haver te télleg szerelmes lehettél. És igen nekem sok lenne. :)
2010. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen lényegtelen.

A lényeg az, hogy számodra az-e. De ha már így feletted a kérdést, biztos vagyok benne, hogy igen, annak tartod.

Netán csalódtál is az élmény miatt?

2010. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

hosszú idő, bár attól függ, hány évesen jöttetek össze. Ha mondjuk 13 évesen kezdtétek, amolyan kézenfogva járás-szájrapuszi dologgal és 17 évesen jutottatok el a szexig, akkor érthető.

ha eleve olyan korban jöttetek össze, és úgy vártál 4 évet... hát nem tudom. neked kell érezned, megérte-e. én azt tudom, h baromira tele voltam gátlásokkal, félelmekkel, azt hittem, ha lesz is valakim, minimum egy év kell, mire levetkőzöm előtte, ehhez képest mikor megismertem az igazit (aki szintén szűz volt), kevesebb, mint egy hónap után lefeküdtem vele. és nem bántam meg.

úgy érzem, ha ilyen sok idő kell ehhez, az a kapcsolat nem egészen van rendben. nem azt mondom, hogy 1 hónap után ágyba kell ugrani, de azért éveket várni...

2010. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Az elsö csóknál,azt mondta hogy nem lehetne inkább szájra puszi...? Azt mondtam neki,ha ezt nem mered megtenni,akkor soha semmi nem fog összejönni az életben neked...azzal elmentem..2 nap után irt nekem hogy nagyon hiányzok neki,és rájött hogy igazam van..taliztunk újból,

és finom lassan csókoltam meg,és képzeld visszacsókolt..azt mondta nem is volt ez nagy dolog..és köszönte nekem,hogy igy bántam vele,nem szigorúan

de normálisan,és igazat mondva,hissz nem hazudtam azzal hogy azt mondtam neki hogy ha ezt nem teszed meg soha nem fog összejönni semmi neked..

2010. nov. 20. 18:34
 5/19 anonim ***** válasza:
9%
4 évet? Te nem szerelems voltál, hanem buta. Vagy Te sem kívántad annyira a másikat.
2010. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm pasija is talán több, mint 4 évet várt barátnőmre. Azóta is együtt vannak.
2010. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mennyi idős. 13-14 éves korától számolva nem olyan sok. Én 16 múltam, mikor összejöttem a barátommal, és Ő 1 évet várt rám- én addigra álltam készen testileg-lelkileg a dologra. Van olyan barátnőm, akik több, mint 2 évig nem feküdtek le egymással, ők 16 évesen jöttek össze. A környezetemben a legtöbben 17-18 éves korukban vesztették el a szüzességüket, aki korábban jött össze a barátjával, az 7-10 hónapot várt, aki meg már elmúlt 18, 3 hónapot... Szóval szerintem ha úgy telt el a 4 év, hogy kb addigra lett 18 éves a barátnőd, akkor nem sok- mert meg kellett érnie rá. Ha viszont 18 volt, mikor összejöttetek, akkor kicsit fura a dolog. De lehet, hogy nagyon vallásosan nevelték, és alapból csak a férjének akarta odaadni a szüzességét vagy ilyesmi. Nagyon szeretheted, ha ennyit vártál rá, és ez nagyon becsülendő dolog a mai világban. 19/L
2010. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

ma 18:42

kedves idióta!

TE OLYAN HÜLYE VAGY HOGY MÁR FÁJ..KÉPZELD NEM LEHET AJTÓSTÓL RONTANI A HÁZBA,MEG ERÖSZAKKAL ELÉRTEM VOLNA TÖBBET? AKKOR MEG AZ MÁR MEGERÖSZAKOLÁS LETT VOLNA..KÉPZELD KIVÁNTAM! DE A LÁNYT MEGERÖSZAKOLÁT KISKORÁBAN TÖBBSZÖR IS,IGY NEM CSODA HA FÉLT A FÉRFIAKTÓL..

2010. nov. 20. 18:51
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek voltatok, mikor összejöttetek? És te szűz voltál még, és úgy vártál négy évet, vagy már nem voltál, és tartottál egy hosszú pihenőt? Hát apám, neked aztán van kitartásod, ez nagyon becsülendő. Ettől függetlenül nagyon megvárakoztattak!
2010. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ma 18:51


Héhéhé, nyugi már. Ez itt a net. :D Egyetlen hozzászóló sem ér annyit, hogy felhergeld magad a hozzászólása miatt.

2010. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!