Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menyibe kerül a spermavizsgála...

Menyibe kerül a spermavizsgálat? Baj ha a páromnak nincs TB kártyája?

Figyelt kérdés
Nincs munkahelye,nem fizeti havonta a tb-jét.Igy is csinálnak neki spermavizsgálatot?Menyibe kerül?Az OEP támogatja?Nagyatádi vagyok,itt csinálnak?Köszi
2009. jún. 29. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok biztos benne, de szerintem ha a párodnak nincs TB kártyája, akkor a TB nem támogatja. De ezt csak gondolom. Mi magándokinál voltunk a férjemmel Debrecenben ott 13000 volt.
2009. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi.De attol függetlenül hogy nincs tb-je azért még megvizsgálják nem?
2009. jún. 29. 15:03
 3/16 anonim ***** válasza:
Persze,csak lehet hogy fizetnie kell. De ezt majd egy tőlem okosabb megmondja. Még nem voltam ilyen helyzetben.
2009. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És a férjednek volt tb-je fizetve?Azzal volt 13ezer ft?Mennyi lehet kb tb nélkül?
2009. jún. 29. 15:04
 5/16 anonim ***** válasza:
De az is lehet, ha jó a dokid, hogy ha a TE terhességed miatt megy a vizsgálat, nem is kérik el... próbáld a dokival megbeszélni. Ennyi. Ha megírja a beutalót, elég lehet a Tiéd is.
2009. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen volt TB-je és ez magándoki volt. Bár kérték a kártyáját, nem hiszem hogy magándokinál számítana hogy van-e. Ott annyit fizetsz amennyi a tarifa kártyával vagy anélkül. Nem tudom mennyi lenne, de azt tudom, hogy felajánlották a nem fizetős Tb által támogatott vizsgálatot is,de szeptemberre kaptunk volna időpontot. Ennyit nem voltam hajlandó várni, inkább kifizettem a magándokit és a következő hétre kaptunk is időpontot. Ez volt két hete.
2009. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Igen,sajna most telik le az 1 év hogy nincs Baba:((((((Még valaki tudna segiteni?Megköszönném
2009. jún. 29. 15:10
 8/16 A kérdező kommentje:
És ti méert mentetek vizsgálatra?Milyen lett az eredmény?Remélem semmi bajt nem találtak nálatok.
2009. jún. 29. 15:11
 9/16 anonim ***** válasza:
Jó lett az eredménye, bár doki szerint lehetne kicsit jobb is. Két és fél év, két vetélés most nekem is kellett volna mennem 3. napi vérvételre, de nem tudtam mert nem jött meg. Pozi tesztem lett és csak remélni tudom, hogy most minden ok lesz.
2009. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok.És remélem sikerül ez a Baba nektek:)És amúgy mit mondtak miért nem sikerült évekig?(ha nem baj hogy megkérdezem)
2009. jún. 29. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!