Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba projektben lévők, ti...

Baba projektben lévők, ti szedtek valami plussz vitamint?

Figyelt kérdés
Sokféle véleményt lehet olvasni,hogy kell vagy nem kell.Egyenlőre a folsavat kezdtem el,és ti hogyan készültök???
2012. máj. 27. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
első babával gravidát szedtem, most sima multivitamint szedek,mert a baba úgyis azt veszi el ami neki kell..
2012. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én nődikom szerint most a ladeevit a legjobb, mert a többiben nincs omega3, illetve a felszívódása is elvileg a legjobb.

Én ezzel készülők :)

Ja igen: az e vitaminra mondják, hogy segíti a nyálkahártya vastagodását.

Szerintem ha nem akarsz multivitamint szedni, akkor elég az e vitamin és a folsav.

2012. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én gravidát szedek, ez a 2. hónap hogy próbálkozunk, 18-án kell tesztelnem, 22-én lenne a "nem várt"... gondolkoztm, hogy váltok elevitre, egy számomra nagyon megbízható doki (Dr. Hamvas Ferenc) véleményére, meg mert ma reggel tudatosult bennem, hogy a gravidától hányingerem van. de a femibiont is sokan dicsérik. végeredményben tökmindegy melyiket szeded, ártani nem árt, összetevőkben meg igen kis százalékban különbözik. pl. az egyikben jód van több, a másikban omega 3 van blablabla... sok sikert, szurkolok nektek!!! :)
2012. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elevittől hőhullámaim és farkaséhségem volt. Csak azért írom le, hogy ha ezt éreznéd, akkor az elevittől van.
2012. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!