Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam tesztet! Lányok...

Csináltam tesztet! Lányok vélemény?

Figyelt kérdés
Most este 8kor csináltam egy tesztet, valami belső hang mondta hogy csináljak! A kontroll csíkom halvány, de mellette látszik még 1 csík. Azt hittem káprázik a szemem, de megmutattam nővérem fiának, és ő is azt mondta van ott egy csík, de nagyon halvány! Kezdhetek reménykedni??? Alig várom a reggelt, csinálok egy újat. Amúgy szombatra nem vártam, nem is jött semmi, száraz vagyok semmi folyás. Ma reggel, sőt majdnem egész nap rosszul voltam. Jaaaj drukkoljatok!!!
2009. jún. 29. 21:09
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha a csík minden szögből jól látszik akkor bizony pozitív :):) Holnap reggel ismételd meg, de valószínűleg akkor is pozitív lesz :):) Írd meg azért mi lett, megy a drukk :):)
2009. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

Szia, sztem ez baba lesz :))) A halvány csík is csík!!

Gratula, és drukkolok holnapra!

2009. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, annyira félek és izgulok, párom pont akkor hívott mikor nézegettem a tesztet, azt mondta nyugodjak meg vigyázzak magamra. Jaaj nem is tudom mit mondjak. Sztem nem is bírok majd aludni. :-)
2009. jún. 29. 21:15
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a holnapi tesztet, nehogy csak szellemcsík legyen! De gratulálok, és írd meg hogy mi a reggeli eredmény!
2009. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Megírom, de most jön a barinőm is megnézni a tesztet. Azt mondta kocsiba pattan, 5 perc és itt van!
2009. jún. 29. 21:20
 6/52 anonim ***** válasza:
Drukk nagyon!!!:)
2009. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Köszi köszi! Azt is megírom mit mondott a barinőm
2009. jún. 29. 21:25
 8/52 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok!!! Nekem is halványan látszott csak, és már 6 hónapos a fiam!!!:):)
2009. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:

Szia baba van ott....-))

Én is halvánnyal inditottam másnap még egy halvánnyak...

utánna való héten meg egy jó erőssel folytattam majd felrobbant a teszt a sok hcg től...

Ma már láttam a kis szivét dobogni..:-))6 heteske.aki nagyon boldog!

Remélem egy kis idő mulva Te is átéled nagyon szoritok!!!

2009. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
Na mizus?Uccso vagyok...szoritok!!!
2009. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!