Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam tesztet! Lányok...

Csináltam tesztet! Lányok vélemény?

Figyelt kérdés
Most este 8kor csináltam egy tesztet, valami belső hang mondta hogy csináljak! A kontroll csíkom halvány, de mellette látszik még 1 csík. Azt hittem káprázik a szemem, de megmutattam nővérem fiának, és ő is azt mondta van ott egy csík, de nagyon halvány! Kezdhetek reménykedni??? Alig várom a reggelt, csinálok egy újat. Amúgy szombatra nem vártam, nem is jött semmi, száraz vagyok semmi folyás. Ma reggel, sőt majdnem egész nap rosszul voltam. Jaaaj drukkoljatok!!!
2009. jún. 29. 21:09
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Szia lehet mostmár tényleg gratulálni??:)))

Megvan a az erősebb csik???

6 heteske vagyok...

Nagyon szoritottam.....mint anno nekem a csajok pár hete..-)) nekem bejött remélem neked is.

irj léccci!!!

2009. jún. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Még sajna nincs nyitva a patika, 9kor nyit:-( De már nem bírtam aludni, hahnal 1körül feküdtem le, 5kor keltem! Lassan megy az idő:-((
2009. jún. 30. 05:59
 23/52 anonim ***** válasza:

Ucso vagyok egy óra mulva nyit ha lehet egy tanácsom gravi hcg t vegyél mert az nagyon szép + csinál...:-))

Nagyon izgulsz?Gondolom.

Én ma megyek védőnőhöz először ugyhogy én is izgulok..:-))

Tegnap meg majd kiugrott a szivem mire a dokihoz értem nem tudom miért izgultam ennyire rendben volt minden.

Irj majd csak kicsit rámolgatok de itt vagyok.

Nekem is 16.a fele drukkoltak a csajok mikor irtam hogy van 2 halvány + tesztem és multhéten már erős volt a +..:-))tegnap meg láthattam élőben.Szoval jól drukkoltak a csajszik nekem remélem érted is jól drukkolnak én nagyon!Irj még hátha tudlak kicsit feldobni..:-))Mióta próbálkoztok?

2009. jún. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
szia!! A gabriel is jó!!! Naaaaa irj már valamit!!! :)
2009. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
jaa azért halvány mert még alacsony a HCG!! de ez napról napra emelkedni fog!! figyeld meg hogy pozi lesz ez is,ha halvány akkor se izgulj!! Az baba!! :) Gabrieles voltam :) 33 hetes pocis!
2009. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
Még 9 perc és nyit a patika!!! Már nagyon izgulok!!! De tuti pozitív!!!:)
2009. jún. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:

Én mára nem várom...

Remélem nem is jön.

Nagyon szorítok neked én is.Szerintem ha már megjelent az a csíkocska még ha halványan is az már baba:-)

2009. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
Már nagyon kíváncsi vagyok:)
2009. jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
na kinyitott a patika? irj már!!!
2009. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet vettél most reggel? holnap én is tesztelek, para és izgalom..
2009. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!