Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távol egymástól, naon szeretjü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távol egymástól, naon szeretjük egymást, de csináltam egy hülyeséget. Vélemény?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek.A srác szeret és én is szeretem.Sajnos nem tudunk beszélni,mert nincs nete,telóján nincs pénz.Gondolok egyet és felhívom,hogy fejezzük be,mert bár naon szeretem,de úgy érzem,hogy elfelejtett,meg sokszor ígérte ha tud felhív,de semmi.

Szegény szomorú volt és először azt mondta hogy ha én boldog vagyok akkor megérti,majd legyünk barátok,másnap feljött msnre csak hogy beszéljünk,és nem engedett el,mert azt mondta szeret és kötődik hozzám(fél éve vagyunk együtt).Ez jól esett és meg is bántam hogy ezt csináltam.Most megint együtt vagyunk.Azt mondta felejtsük el ezt az egészet nem ér annyit az egész.

Vipen mindig bejelentkezik,viszont levelet nem írt még,de bnőmön keresztül üzent,hogy szeret és imád.De azóta semmi.Naon rossz h nem ír,nem tom mi van vele.

szerintetek elgonodlkozik ezen az egészen,h miért mondtam h legyen vége,azért nem ír?Vagy megvárja míg én írok?


2010. nov. 12. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Távkapcs eleve hülyeség. Ez a véleményem, hamár kérdezted.
2010. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2. d\˙||˙/b
2010. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kicsit sok az ellentmondás. nincs nete de mindig felmegy vipre, szeret de soha nem ír meg nem keres.
2010. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mivan?

Nincs net, de felmegy msn-re..vip-re.Hogy létrán?

2010. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Suliba meg presszóba megy fel msnre
2010. nov. 12. 22:38
 6/10 A kérdező kommentje:
Én véleményre vagyok kíváncsi te meg ilyeneket írsz...kösz szépen.
2010. nov. 12. 23:00
 7/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? találkoztatok már?
2010. nov. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
MIndketten 17 évesek vagyunk.Nem találkotzunk :(
2010. nov. 12. 23:20
 9/10 anonim ***** válasza:
bocsi,de nem gondoltál még arra esetleg hogy becsap? nem is létezik?
2010. nov. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy még sosem találkoztatok? Legalább láttál róla képet?De egész alakosat ám, mert akkor terhes is lehetsz:-)


De tényleg mi ez újabban, hogy úgy "járnak" a fiatalok,hogy még életükben nem találkoztak egymással?!

Szerintem csak szívat a gyerek.Keress egy húsvér fiút az iskoládban.

2010. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!