Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam tesztet! Lányok...

Csináltam tesztet! Lányok vélemény?

Figyelt kérdés
Most este 8kor csináltam egy tesztet, valami belső hang mondta hogy csináljak! A kontroll csíkom halvány, de mellette látszik még 1 csík. Azt hittem káprázik a szemem, de megmutattam nővérem fiának, és ő is azt mondta van ott egy csík, de nagyon halvány! Kezdhetek reménykedni??? Alig várom a reggelt, csinálok egy újat. Amúgy szombatra nem vártam, nem is jött semmi, száraz vagyok semmi folyás. Ma reggel, sőt majdnem egész nap rosszul voltam. Jaaaj drukkoljatok!!!
2009. jún. 29. 21:09
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Szia! Nah mi a helyzet veled? Teszteltél már? Jól vagy? Minden rendben?
2009. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

szia

még mindig semmi, holnap megyek laborba, szerdán meg vissza a dokihoz. majd megírom mit mondott

2009. júl. 6. 08:42
 43/52 anonim ***** válasza:

Az jó ha még nem jött meg látod!!!:-))

Irj majd el ne felejts minket látod hogy drukkolunk!

2009. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Hátmár nem is tudom hogy jo vagy nem ha nem jött meg. Remélem nem megint csak gyógyszerrel fog megjönni.
2009. júl. 6. 17:07
 45/52 anonim ***** válasza:
Terhes vagy, csak átvágott a teszted, hidd el nekem :):) Majd a labor is kimutatja, a medi lab meg egy vacak :):) Drukk :):) Utolsó előtti voltam :)
2009. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
Köszi, hát legyen igazad, köszi mindenkinek a drukkot, amint tudok valamit azonnal leírom nektek! És tényleg köszi lányok! Nagyon arik vagytok!
2009. júl. 6. 19:07
 47/52 anonim ***** válasza:
Szia csajszi voltál már a laborba???Mizus?
2009. júl. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha írnál,mert szorítunk!!:-D
2009. júl. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

Holnap 3 óra után lesz meg az eredmény, ma mondták:-(

De szerintem negatív:-( Már nem is gondolok másra csak hogy negatív. Akkor legalább nem ér csalódás:-(

2009. júl. 8. 20:27
 50/52 anonim ***** válasza:
Ugyan már..nem jött meg a vérzésed a medi lab teszt meg egy vacak, és azt mondtad azon is látszik valami csík. Ha nem lennél terhes megjött volna. Persze előfordul, hogy nem jön meg, sok sok okból, de szerintem több, mint valószínű, hogy gyermeket vársz :):) Mindenképp írj holnap :):)
2009. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!