Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhesvitamint ajánlják...

Melyik terhesvitamint ajánlják leginkább? Gravida vagy Elevit?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmuen az elevitet...nekem eddig az oszes nogyogyász ezt ajánlotta
2012. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Femibiont
2012. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Femibion!
2012. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elevittől Én rosszul voltam, még az illatától is. (Sógornőm szedte), sokat keresgéltem a neten mit is kellene szedni, végül találtam egy oldalt ahol összehasonlítják az összes ilyen vitamin készítményt, ott láttam, hogy a Gravida több mindent és nagyobb mennyiségben tartalmaz, mint az Elevit, így Én azt vettem. Soha semmi bajom nem volt tőle, viszont annyit tudni kel, hogy soha nem szabad ezeket üres gyomorra bevenni. Ja meg Hipp Natalt ittam, szerintem finom.


Ha megtalálom azt az oldalt belinkelem neked!

2012. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Babi0906 ***** válasza:
Femibion! nekem ezt a ajánlotta a nőgyógyász és bevált :D
2012. febr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Babi0906 ***** válasza:
Miért ne lehetne üres gyomorra bevenni? Én ezt még sehol senkitől nem hallottam.Hajnali 5kor kelek mert dolgozom ilyenkor nem állok neki enni ha nem beveszem a vitamint meg a magnerotot és megyek dolgozni ott meg reggelizek.
2012. febr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Femibion!!!!!
2012. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En Elevitet szedtem, de ezeknel a vitaminoknal szerintem mindegy.

Off: Egyik valaszolonak: Azert kell enni elotte, hogy valami felszivja. Nem torvenyszeru, hogy reggel kell bevenni, akarmikor be lehet. Celszeru ebed utan, akkor eszik az ember kiadosabbat.

2012. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Femibion.
2012. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!