Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hallottam, hogy teherbeesé...

Azt hallottam, hogy teherbeesésénél segít a mehpempő? Tényleg így van? Használta valaki? A méhpempőkapszula és méhpempő ampulla is jó?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ezt hallottam, és ki is próbáltam a Royal Gelly ampullát, és a többi terméket is.

Hát....nem lettem terhes sajnos, viszont egy rakás pénzt kidobtam...

Ártani biztos nem árt, szervezeteddel csak jót tesz, de érdemes elmenni egy hormonvérvételre, vagy pl egy pajzsmirigy vérvételre, mert nekem több év várakozás után véletlen derült ki,hogy rossz az eredményem, és így nem is eshetem teherbe. 3hónap után gyógyszeres kezelés mellett sikerült.

2012. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ahogy elnézem nem sokan válaszoltak... Engem az is érdekelne, hogy kapszula és ampulla formában is ugyanazt a hatást fejti e ki, abban is lehet e szedni
2012. máj. 30. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 hónapig szedtem, de én sem lettem kismama, aztán nekem is kiderült, hogy több féle gond van, most cukorral diétázom, serkenteni kell tüszőimet gyógyszerrel hogy érjenek, és sorolhatnám. Talán akkor segít, ha minden ilyen gond kizárva (2 vérvétel összesen!), vagy ha ezek már kezelve vannak. Először mézbe keverve szedtem, de az parasztvakítás, 4g az egész adag egy hónapra! Utánna rendeltem méregdrágán tiszta méhpempőt (ilyet vegyél!), abból én 1.5 g-mot szedtem naponta! Nem is lettem beteg a télen;) Valami olyasmire keress rá neten, hogy teherbeesés méhpempő segítségével. Ha nincs meg, elküldöm priviben ha szólsz.
2012. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!