Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom lenyelni a Gravida...

Nem tudom lenyelni a Gravida és az Elevit terhesvitamint, pedig nagyon kéne szednem valamelyik terhesvitamint. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Melyik az a vitamin ami nem olyan nagy mint az Elevit és a Gravida? Ti mit szedtetek mikor terhesek voltatok?
2012. jún. 2. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Most láttam a Tv-ben: Hipp Natal folyékony vitamin:)
2012. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ezt hol lehet kapni? Még nem vagyok terhes, de bármikor lehetek, mert az első gyermekemmel is azonnal terhes lettem, és nem zárható ki, hogy most is hamar összejön.De mivel a vashiányommal gondok voltak, szedek Maltofert is, de kellene még mellé terhesvitamin, de sehogysem tudom lenyelni a nagy drazyés tablettákat,pedig amikor először terhes voltam, akkor sikerült lenyelnem az Elevitet minden nap.Most meg visszadobja a torkom, gondoltam szétrágom, attól meg hánytam.Ugyhogy másikat kell választanom, ez a folyékony szimpatikusnak tűnik, vagy még pezsgőtabletta is szóba jöhet, vagy kapszula vagy nem tudom még mik vannak.
2012. jún. 2. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha összetöröd kisebb darabokra? Kiáztatod egy kis pohár folyadékban? Vagy nem értem, hogy nem tudod lenyelni.
2012. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom lenyelni, mert már egész életemben egyes gyógyszereket egyszerűen nem tudok lenyelni, a dolog már gyerekkorom óta van,akkor is kiskanállal törögette édesanyám, hogy be tudjam venni.Mindig attól félek, hogy megfulladok, meg egyszerűen visszaöklendezem,visszadobja a torkom.Sajnos nem tehetek róla ilyennek születtem.A férjem pl. víz nélkül is lenyeli a gyógyszereket.Amúgy ha eszem, néha a kaja is be szokott szorulni a torkomba ha nem jól rágom meg.Apámnak is ilyen a torka, ő is fulladozik a kajáktól.:(
2012. jún. 2. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)


[link]


Szerintem DM-ben, Rossmann-ban biztosan lehet kapni, esetleg gyógyszertárakban

2012. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nekem a bevált módszer: összetöröm nagyon pici darabokra és porcukorral elkeverem :) Tudom gyerekes, de így könnyebb!
2012. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az összetörés megcukrozás jó ötlet,csak ha eddig széttörtem, akkor ki isjött sajnos belőlem.De szerintem ez a Hipp Natal jónak tűnik, igaz drágább mint a többi vitamin, de akkor nem kell minden nap idegeskednem, hogy mivan ha nem szedem és valami vitaminhiánny áll fenn.
2012. jún. 2. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!