Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban?

Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
Június 1-jén volt az utolsó menszeszem,tegnap csináltam tesztet és pozitív lett.Ma voltam dokinál és sajnos nem lát semmit?Hogy kell számolni hogy mennyi idős a terhesség?Túl pici lehet még és azért nem láthatta.Írjatok,köszönöm
2009. júl. 1. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó menses első napjától kell számolni, tehát most 4 hetes a babád! Gratulálok!!! :)

Az orvos csak kb a 6. héttől látja biztosan.

Vigyázz magatokra!

2009. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a mensi utolós napjától kell számolni, tehát kb 4 hetes babás vagy!


nekem 5 hetesen egy üres petezsák látszott, semmi más! mind 2 terhességemnél. az első 3,5 éves már a másodikkal 14 hetes terhes vagyok :)

2009. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet bizony!Gratulálok.4hetes lehetsz.Nekem 5 hetesen egy 10mm-es peteszák látszódott.Az előző héten nekem se látsződott még semmi/ 4 HETESEN/.Pihenj sokat.30hetes km.
2009. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha pozitív a teszt ott a baba. Csak korán mentél.

Anyukám is így járt velem az orvos nem látott most itt vagyok 18 éve. Gratulálok!

2009. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2009. júl. 3. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!