Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után fogant meg a...

Mennyi idő után fogant meg a kisbaba?

Figyelt kérdés

Kedves Nőtársaim, Kedves Férfiak!

Eddig -naivan- azt gondoltam, hogy ha majd egyszer kisbabát szeretnék, az rögtön elsőre majd össze is jön. Hát, azóta sokat olvasgattam az interneten, és rádöbbentem, hogy a baba talán nem is jön olyan könnyen, mint én az gondoltam.

Arra szeretnélek kérni Benneteket, hogy írjátok meg, Nektek a tényleges próbálkozástól számítva mennyi időre fogant meg a baba?

Jövő tavasszal szeretnénk elkezdeni próbálkozni -ennek több oka is van, igazából most nem lényeges-, csak azon gondolkodtam, hogy vajon mikorra fog megfoganni a baba. Sokan írták, hogy azt gondolták, hogy egészségesek, és kiderültek problémák, pl.: hormonprobléma. Nagyon szeretnénk kisbabát, és rengetek kérdés, félelem fogalmazódott meg bennem az utóbbi időben.

Kicsit aggódom, hogy Velem is van gond. Érdemes fél évvel előtte nőgyógyászati vizsgálatot/kat végeztetni, hogy megtudd, hogy rendben vagy-e?

Nagyon félek attól, hogy esetleg nem lehetek Édesanya, mert valamiért nem jön össze a baba.

Ha esetleg butusnak hangzanak a kérdéseim, akkor elnézést, még nagyon kezdő vagyok a témában, de szerencsére, több kérdést is feltettem már a gyakori kérdések.hu-n és nagy örömmel töltött el, hogy rengeteg hasznos választ kaptam, és nem mondtátok, hogy milyen értelmetlen vagy, hogy ilyen kérdéseket teszel fel, és ezt még egyszer köszönöm Nektek!


Egy 24 éves remélhetőleg leendő kismama



2012. jún. 3. 11:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Drágáim!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 4. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!