Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napos késés a "normális"...

Hány napos késés a "normális" ill. az átlagos, a menstruációnál?

Figyelt kérdés

Nekem pontos dátumom soha nem volt amikor meg kellett volna jönnie, mindig vagy hónap vége vagy hónap eleje , de az utóbbi fél évben ez inkább hónap végére tolódott(25.-28.-a) most azonban még mindig nem jött meg. Ez úgy kb. 4-5 nap késés. Aggódhatok, hogy esetleg babát várok? Vagy ennyi nap késés még "belefér".

(még azt hiszem leirom, hogy rendszeresen élek szexuális életet, és védekezünk is minden egyes alkalommal)

előre is köszönöm a válaszokat


2009. júl. 1. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Befolyásolhatja idegesség,front.Azt írtad védekeztek,ha óvszerrel ott előfordulhat,hogy kilyukad akkor lehet baba.Viszont nem akarlak elijeszteni hallottam már olyat gyogyszer szedése mellett lett valaki terhes.Már 4-5 napot késik,ugye?Csinálj egy terhességi tesztet,annak már elvileg ki kell mutatnia ha terhes vagy.
2009. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
két hét késés még normális. nekem megjött ennyi idő után... de volt akinek simán kimaradt egy hónap, aztán minden ment tovább rendesen.
2009. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen óvszerrel védekeztünk, és teljesen biztos vagyok benne hogy nem lyukadt ki, minden aktus után együtt nézzük meg a párommal h minden rendben van- vele. és eddig még nem volt probléma. szóval elméletileg nem lehetnék terhes, de hát ki tudja....

ha 2hét még belefér akkor kicsit megnyugodtam bár hétvégén azért sztem tesztelek egyet.a biztonság kedvéért. mégegyszer köszi.

2009. júl. 1. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Fölösleges ne pocsékold tesztre a pénzed. Ha nem lyukad ki az óvszer nem vagy terhes ez tuti. Egyszer mikor 16 voltam nekem 28 nap helyett majd ötven napra jött meg. Óvszerrel védekeztünk ami nem lyukadt ki. De anyámék annyira féltek hogy vettek egy tesztet. Mondanom sem kell kész pénz kidobás volt.
2009. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!