Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első, vagy a második...

Az első, vagy a második babával estetek könnyebben teherbe? Melyikkel mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Szeretnénk második babát, azért kérdezem.
2009. júl. 1. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
en az elsovel,szept. meghazasodtunk a ferjemmel szept. elejen mar abba a honapba nem jott meg a menszim rogkton terhes lettem most vagyok a masodkkal terhes o kb 8-9 honapra jott hogy nem vedekeztunk es akartuk a masodikat vegulis o se varatott sokaig magara:)
2009. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel 2 hónap alatt, a másodiknál 2 hét elég volt.
2009. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőre 1,5 évet vártunk,de sajnos rosszul végződött és a másodikra pedig 3 évet vártunk és most vagyok 21 hetes km.
2009. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekünk az első elsőre sikerült, a másodikkal már két hónapja próbálkozunk, de ma megint megjött:( tudom, hogy ez nem nagy idő, de azért ma elég csalódott voltam. Nektek boldog babázást/babavárást!
2009. júl. 1. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel 11 hónap múlva lettem terhes,a másodikal peddig 18 hónapja probálkozunk.
2009. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első egyből sikerült,a második missed ab.lett sajnos és rá egy évre sikerült a baba.
2009. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most tervezzük a másodikat!!! Esővel hamar terhes maradtam. Szeptember végén esküvő, október elején nászút, és haza a repülőn már 3-an utaztunk! Kisfiam már a pocimban volt! Most júli 8-án lesz egy éves! Rajta vagyunk a baba projekten, remélem összejön a kistesó is. Én júli 16-ra nem várom.:)
2009. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elso babank elosre osszejott de sajnos vetelessel vegzodott, utanna 5 honapra ra sikerult a masodik.


7 hetes kismama

2009. júl. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1.baba tabi abbahagyása után 3.hónap

2.szintén

3.tabi után 4..hónapban fogant

2009. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!