Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fájnak a melleim de viszont...

Fájnak a melleim de viszont még nem kell megjönnie csak 20. -a körül! Kezdjek félni? Kb 1-2 hete voltam együtt párommal. Pharmatex-et használtunk! .

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Pharmatex mellett sokan teherbe esnek. Nem valami biztos módszer a védekezésre :(
2012. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha 20.a körül jön meg, akkor 6.án van kb ovud. Ma 4.e van, szóval inkább a következő napokban húzzon a párod óvszert, és akkor biztosabb...
2012. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig szerencsére nem volt gondom vele!A nőgyógyászom pedig csak azonak nem ajánlja aki nem tudja kivárni a 10percet és nem követi az utasításokat amit aktus után nem lehet...kimosni stb!
2012. jún. 4. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:

18 hetes pharmatexes kismama vagyok...második baba, trombózis miatt nem szedhetek hormonális fogamzásgátlót ezt javasolta a dokinőm, a hülvelytablettát, mi fél órát is vártunk a hatóidővel ,,hát ezek szerint nem sok sikerrel.


kiderült hogy az egyik hatóanyaga nem hatott nálam

..pech...

2012. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor elég tudatlan az a nőgyógyász aki tudja hogy milyen hatóanyag nem használ és mégis felírja!...Egyébként 2ismerősöm is Pharmatex-et használ (egyik szintén trombózis miatt) és nem lett egyik sem terhes!...Régen kb 6éve énis használtam csak tablettába,akkor sem volt gond!...Csak gondoltam megkérdezem!Mert 1x már estem teherbe(védekezés nélkül,mert már kiürűlt a fog.gátló a szervezetemből) és azóta félek!
2012. jún. 6. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!