Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jovohet Vasarnap kene megjonni...

Jovohet Vasarnap kene megjonnie a menzeszemnek! Minden feloraban ennek, felvegyok fujodva nagyon, faj a fejem, es most ahogy ettem megint hanyingerem van! Meg olyan mintha gyomoridegem lenne? Sex? Az volt 12,14,15,17-napon menzesz napjato szamolva.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
én is rengeteget eszem mostanában,plusz kínánós lettem utána meg fáj a hasam meg néha a fejem is...sokat idegeskedem h vajon baba lehet-e, lehet hogy ezért vannak ...szerintem te is igy lehetsz vele!nem?
2008. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A jövő vasárnap nagyon messze van. Ilyen hamar nem jelentkeznek a terhességi tünetek. A hányinger kb. 5 hetes kortól, kívánósság még később van.

20 hetes kismama

2008. ápr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!