Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feszít a hasam és ilyen izom...

Feszít a hasam és ilyen izom láz szerű érzés van a méhemnél lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Barátommal nem szoktunk védekezni de mielőtt elélvez ki veszi.. de lehet hogy terhes vagyok??


16 éves vagyok


2012. jún. 5. 17:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehetséges. Az előváladékot így is beléd engedi, az i tartalmaz életképes spermiumokat.


Menstruációd mikor esedékes?

2012. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
3napja kellett volna megjönnie
2012. jún. 5. 18:22
 3/18 anonim válasza:
szia. ha gondolod beszélgethetünk, mert hasonló cipőben járok én is. nem tudom, de nekem egy kicsit "megnyugtató", ha valaki olyannal beszélhetem meg a problémát aki átéli :)
2012. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

És elárulnátok, hogy mi a kénköves istennyiláért NEM VÉDEKEZTEK?! Az agyam eldobom az ilyen lányoktól, esküszöm... Ha nem védekeztek, lehettek terhesek! Akkor is, ha menstruáció alatt csináljátok, akkor is, ha nem ovuláció alatt vagytok együtt, akkor is, ha nem megy el bennetek a barátotok, lehettek terhesek! Aztán mehettek abortuszra, ami - mint hallom - nagyon fájdalmas, aztán lehet, hogy később nem lehet gyereketek!

Könyörgöm, lányok: mi a fenéért nem húzattok a barátotokkal gumit?! Ha valaki akar titeket, gumival is akar. Én mindjárt férjhez megyek, 6 éve vagyok együtt a párommal, és gumival védekezünk.

Agyf@szt kapok tőletek, komolyan mondom...

2012. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ha már 3 napja késik akkor csinálj egy tesztet.az nem védekezés ha az utolsó percben kiveszi.én szorítok hogy negatív legyen a teszt és ne legyél terhes.ráérsz még hisz még te is gyerek vagy.
2012. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Tesztelj egyet és kiderül.

első

2012. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Na? Terhes vagy, mi?

Ostoba...

2012. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen ..:(
2012. jún. 7. 22:35
 9/18 anonim ***** válasza:
és most mit fogsz csinálni?párod mit szólt? és a szüleid?
2012. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Barátom azt mondta hogy mellettem fog állni akármi is legyen, ha úgy döntünk hogy el vetetjük akkor is és akkor is ha meg tartjuk... anya nagyon kiborult..
2012. jún. 8. 06:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!