Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark és palástfű teát...

Cickafark és palástfű teát hogyan igyam?

Figyelt kérdés
Most szeretném elkezdeni, sokaknál olvastam hogy ez segített. Gondoltam megpróbálom hátha nekem is a tea hozza a kis manónkat.
2009. júl. 2. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Palást az első 2 hét,cicka a második 2 hét.Megmondom az őszintét én már hónapok óta együtt iszom a kettőt.A szakkönyvek szerint kell külön,mert a palást méh összehúzódásokat okoz és nem éreztem ilyeneket.
2009. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én fordítva tudom és szerintem az előttem szóló csak elírta.

Cicka peteérésig, utána palást.

2009. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, a másodiknak van igaza! Mensitől pé-ig cickafark (2hétig), utána palástfű a következő mensiig. De megmondom őszintén nálam a tea nem vált be, viszont a barátcserje igen!
2009. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

cickafark a peteérésig, de nem baj, ha tovább, palástfű a második felében!!! a palástfüvet nem szabad elkezdeni, ha nem vagy benne biztos, hogy már volt peteérésed. (pl. hőmérővel)

én most csak a cickafarkat iszom, kb. a 16-18. napig (nekem akkor várható a pé), és mivel most nem mérem a hőmet a palástfüvet inkább nem iszom.

2009. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most őszintén,hogyan árthat a palástfű?Mindenki rosszalja mit csinál a petével?
2009. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor inkább nem iszom. Szedjek valamit, vagy ajánlotok valamit, elvileg minden okés velem, mégse jön a baba.
2009. júl. 2. 11:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja a páromnak szeretnék venni Maca Vibe tabit. Állítólag az jo
2009. júl. 2. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:
a palástfűben fito progeszteron van. elvileg nem olyan, mint a mi progeszteron hormonunk, de jobb az óvatosság. mert ugye a progeszteron terhességi hormon (is) és gátolja a peteérést vagy a tüszőrepedést... ezért nem jó korán elkezdeni inni.
2009. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!