Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek hamar akár elsőre...

Volt akinek hamar akár elsőre sikerült inszeminációval a baba?

Figyelt kérdés

Mennyire pontosan tudják inszemnél belőni,hogy mikor reped a tüsző? Gondolom, erre van a tüszőrepi injekció, de azt milyen pontossággal tudják eltalálni, hogy mikor kell a spermákat fellőni a méhbe?

volt olyan, akinek elszámolták??????


Amikor felteszik a spermákat, előtte azért még szoktak UH-t csinálni?????


2012. jún. 6. 10:08
1 2
 11/13 noyibp válasza:

Ez hihetetlen! Még nem is hallottam ilyet, mindenhol hagynak időt, hogy pihenj, úgy tudom a min idő az 20 perc. Ennyit kell hogy hagyjanak! Felháborító, nagyon remélem, hogy nem így fog történni.

Az anyag :) nem folyik ki, mert zárt a méhszáj, így nem tud, amit érezhetsz egy kis folyás, de az csak a folyadék amivel lemossák a méhszájat a beavatkozás előtt. Én is megijedtem, de aztán a nővérke felvilágosított!

Nem fog fájni, tényleg nem! ne aggódj, egy tapasztalt dokinak ez nem kihívás. Nem fog karcolgatni!! És ha már szétnyílt és heges a méhszájad akkor logikusan gondolkodva, könnyebb is lesz:) Gondolkodj így és szerintem ne stresszelj előre! Olyan hamar megleszel, hogy észre sem veszed:)Én nem véreztem, de 7 napig görcsöltem, és a jobb petevezetőmnél fájdogált azt mondják ez normális. Utólag mondhatom azt, hogy jó jel volt!:)

Kérd meg a párod, hogy próbáljon a közelben leparkolni a kocsival, ott tudnál pihenni, miután ledobnak az asztalról. Vagy valami más, de pihenj utána!!

2012. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a lelkesítő szavakat.

Ma nézett UH-on a doki, azt mondta, hogy nem arra számított, hogy az egyik tüszőm ennyire elhúz növekedésileg a többitől. Ugyanis a többi tüszőm 4 mm-t nőtt, ez az egy pedig 7 mm-t.


előállt az az állapot, hogy pénteken (2 nap múlva) kb. 24 mm-es lesz az az 1 nagy tüszőm, tehát inszemináció lesz nagy valószínűséggel.

DE akkor mi lesz a többi tüszővel, ami csak jöv.hét keddre érik meg??????


Nagyon rizikós 1 tüsző miatt veszni hagyni a többi 7 db-ot.

Mert a többi tüsző 10 mm-es csak. DE jönnek sorban és nőnek szépen, csak nem annyira hirtelen, mint az az egy kiugró tüsző.

És most pénteken még csak a 11. ciklusnapomon leszek.


Nem erre számítottunk :(

2012. jún. 13. 12:23
 13/13 anonim válasza:
Azóta mi a helyzet?
2012. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!