Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S Mégis volt baba? Én...

S. O. S Mégis volt baba? Én már nem értek semmit!

Figyelt kérdés
Tegnap elkeseredtem mert leesett a hőm és meg is jött. Sokkal erősebb volt mint szokott és hiába ettem a görcsoldót nem használt semmit. Ma reggel meg vissza ugrott a hőm és épp hogy csak pecsételek. Ez most mi lehet? Menjek gyorsan orvoshoz? Csináltam tesztet, de az negatív lett. Itt a görbém: [link]
2012. jún. 8. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a teszt negatív akkor nincs gond. Nekem is volt ilyen hogy leesett a hőm majd emelkedett miután megjött..



28hkm

2012. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm most megnyugodtam. Velem még eddig soha nem csinált ilyet a görbém. Megijedtem.
2012. jún. 8. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt most 3 napja. Pont így, ahogy neked. Sajnos nincs baba :(
2012. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nekem sajnos baba VOLT! :( Este begörcsöltem nagyon, annyira hogy elájultam. A párom bevitt az ügyeletre és ott leszidtak, hogy miért nem mentem hamarabb. Nagyon rosszul esett. Reggel csináltak gyógykaparást. Hát ezt az érzést nem kívánom senkinek! Miért pont velem történik ez? Hat éve várok az első babánkra. Teljesen kész vagyok!
2012. jún. 9. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!