Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab. után mennyi idővel...

Missed ab. után mennyi idővel lettetek kismamák újra?

Figyelt kérdés
A dokim 3 hónapot mondott, hogy addig ne essek teherbe!
2012. jún. 8. 22:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Nektek mennyit mondott? 6 hetes volt a baba!
2012. jún. 8. 22:03
 2/8 krisztivan ***** válasza:
6.hetes volt a baba,doki 3 hünapot mondott.Kivártuk a 3 hónapot és még utána 6 hónapig nem sikerült:-))Ja,és az első 1-re összejött:-(( De most már 21 hós nagyfiam van:-))
2012. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Disi ***** válasza:
Nekem is 3 hónapot mondtak, de csak kerek egy év után sikerült :((( De már 11 hós a kiscsajszim :)))
2012. jún. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 hónapot mondott, de 1 év után jött össze újra. Már 5 éves. :)

(Mondjuk nekem szülés után volt még egy missed ab-om.)

2012. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Missed után két héttel.

Ma már 3 éves kicsi lány :)

27 hkm

2012. jún. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első terhességem végződött misseddel, utána 3 hónapot kellett várnunk. Még erre rá 2,5 hónapra sikerült a baba. Szültem kézszer, majd újabb missed. Itt már 2,5 hónapot vártunk csak és azonnal sikerült is. Most vagyok 31 hetes kismama.
2012. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok! Gratulálok a babákhoz!

Remélem nem kell sokat várnunk a kis tesóra.

Van már egy 2 éves lányunk.

2012. jún. 11. 07:53
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! Nekunk ket menzeszt mondott a doki aztan egyszer megjott missed utan es utana mar nem (pedig gumiztunk, csak vhogy, nem is ertem hogy kiszakadt). Nekem februarban volt a mutet. Amugy van mar nekunk is egy 2,5 eves kislanyunk. Most 11 hetes terhes vagyok a picivel, remelem nem lesz gond. Az elozo baba a 8.heten ment el. Drukkolok nektek!
2012. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!