Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a különbség a Pco és a...

Mi a különbség a Pco és a PCos között? Az én diagnózisom Pco sy. Susp ez most melyik?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 10:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
7/10-estől kérdezném hogy mióta jár Breyer Helgához?Mert én is hozzá járok febr. voltam azóta távkonziban vagyunk lejjebb ment az inzulinom de még nem az igazi bár szerinte már van esélyem a spontán terhességre.Remélem,hogy igaza van!!neked mennyi az inzulinod és milyen gyógyszert kapsz rá?Én merkformint szedek 2x500 mg.-ot.Kedves kérdező Neked is metformin alapú gyógyszer kell diéta mozgás.Egyébként én is sokat javultam hajhullás megszűnt és a pattanások is:) jobb a közérzetem.Nekem még nincs cisztám eddig nem láttak remélem nem is lesz.Viszont egy kisebb miomám sajnos van..
2012. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia Kedves utolsó válaszoló! Tőlem kérdezted, mióta járok a doktornőhöz. Év eleje óta. Nagyon sokat segített azzal, hogy nem csak a gyógyszeres kezelést, hanem az egész életmódot bemutatta és segített kialakítani. Már a diéta helyes betartása és a mozgás is nagy változást hozott az életembe, olvadnak a kilók, egyensúlyt érzek minden téren (a korábbi dokim csak annyit mondott, hogy egyek kevesebbet, mert csak az hízik, aki zabál... no comment). A 2 órás inzulinom 200 feletti volt ... metforminnal kezdtünk 3x850mg, most áttértem Eucreasra. Mivel messziről indultam, nekem még a vége is messze van, mire babát vállalhatunk, de néhány hónap alatt a tünetek (főleg a durvábbak) szinte teljesen eltűntek, nagyon jól érzem magam. REmélem a kontroll eredményekben is megmutatkozik majd. Neked milyen inzulin szintre mondta, hogy már vállalhatsz babát? Mennyi kb. a normális szint? (20 körülire emlékszem, de erre nem mernék megesküdni. Mennyitől biztonságos a babavállalás? Te mit tudsz erről? Téged mióta kezel? Honnan indultál? Mesélj kicsit, kérlek!)
2012. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én február óta járok hozzá.Én tavaly novemberben indultam 10.9-es éhgyomrival és 73.5-ös terhelt inzulinnal a terhelt cukrom is kicsit magasabb volt azt mondta a Doktornő hogy IGt-m van,de az már szépen lejjebb ment.Most ápr.-ban az éhomi 3.8 lett a terhelt pedig 50 erre írta hogy már van esélyem a spontán terhességre.Ez nagyon változó attól is függ ki honnan indul pl. Neked a terhelted iszonyat magas volt lehet hogy már 70-re azt mondja hogy oké és a fogyással is nagyon sokat javul a dolog.A nagykönyv szerint 5-ig jó az éhomi a terhelt pedig max. 5x-öse lehet de ezt nem lehet mindenkire általánosítani minden ember más mindenki máshonnan indul.Ha érdekel privátban adok egy fórumcímet ott nagyon sok ilyen lány van iszonyat segítőkészek anyagokat küldenek bármivel fordulhatsz hozzájuk nagyon jó kis társaság alakult ki nekem rengeteget segítettek.Te most hol tartasz?Voltál azóta terhelésen?Tsh-d rendben van?
2012. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!