Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veteles utan ki mikor esett...

Veteles utan ki mikor esett teherbe? Mindenki megvarta a kotelezo 6honapot v 3honapot? Es egeszseges baba lett?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Vetélés után 3 hónapig védekeztünk, rá 3 hónapra pedig megfogant a lányunk. Egészséges lett szerencsére!
2012. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kislanyt szeretnenk a kisfiunk utan,szandekosan ugy csinaltatok h lany legyen v veletlen,esetleg ha szandekos akkor hogy csinaltatok?koszonom
2012. jún. 10. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:

OFF: Nem lehetséges noninvazív módszerrel befolyásolni, hogy fiad vagy lányod legyen. Invazív módszerrel lehetséges, csak azt meg a törvény tiltja.


Ne dőlj be semmilyen kínai naptár és társainak, a peteéréshez viszonyítani meg zsákbamacska.

2012. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vetélésemnél 3 hónapot vártunk és rá 3 hónapra sikerült a baba, egészséges lett. Második vetélésem után 2,5 hónapot vártunk,azonnal sikerült a baba. Most vagyok 31 hetes kismama, eddig minden rendben vele-velünk.
2012. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon függ attól, hogy pontosan mikor vetélsz.

Én sajnos az 5. hétben elvetéltem, de mivel ez nagyon korai vetélés volt (gyakorlatilag kb egy hetet késett a menzeszem) ezért a doki csupán 1 hónap várakozást rendelt el.

2012. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!