Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve, megvolt...

Kétségbe vagyok esve, megvolt vagy sem?

Figyelt kérdés

Teljesen elbizonytalanodtam szerintetek megvolt az ovuláció vagy nem?tegnap már nem ovu teszteltem,mert elfogyott de ma veszek és megnézem.Válaszoljatok légyszi


[link]



2012. jún. 11. 07:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Egy másik kérdésemben megkaptam rá,de azért írjatok.Nézzetek el nekem hogy így be vagyok zsongva de nagyon akarunk babát és nagyon pontosan be kell lőnöm az ovut,mert nem tudunk minden nap együtt lenni
2012. jún. 11. 07:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia megértelek! Ha most még 2-3 napig fent marad, akkor úgy néz ki hogy a 16-17. napon megvolt! De ahhoz magasan kell most maradnia. Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?
2012. jún. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Legutóbb 33 napos
2012. jún. 11. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Vszínűleg 16. napon volt, majd kiderül, ha fennmarad a hőd.
2012. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor jókor voltunk együtt?
2012. jún. 11. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Jókor:)
2012. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!