Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív 25-ös erősségű...

Halvány pozitív 25-ös erősségű teszt, déli pisiből. Ez most akkor pozi?

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 13:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen ez pozitív! Gratulálok! 2 hete nekem is ez a teszt mutatott pozitívat nemvárt előtt 4 nappal!
2012. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem is merem még elhinni. 2 éve várok erre. Eddig mindgi bebeszéltem magamnak még ha negativ volt is a teszt hogy tuti ott van csak még korai volt, most meg olyan mintha fel se fogtam volna.
2012. jún. 11. 14:53
 13/18 anonim ***** válasza:

Ez pozitív! Gratulálok!


Viszont egy tanácsot engedj meg, még ne éld bele magad annyira, csak szépen lassacskán. Még semmi sem biztos.

Nekem múlt hét kedden volt ilyen szép képem, de azóta elvetéltem. :-( Majd megszakadt a szívem.

2012. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

14.36-os: Mikor volt ez? Azóta csináltál másikat? Van valami tüneted???


Mert nekem semmi. Se cici érzékenység se semmi. Étvágyam nincs két napja és néha hányingerem van, de ennek nem tulajdonitok nagy jelentőséget mert ebben a melegben nem is csodálom...

2012. jún. 11. 15:16
 15/18 A kérdező kommentje:

14.54: sajnálom:(


Ha van pozi tesz és megjön akkor az betélésnek számit? Vagy honnantól mondják annak?

2012. jún. 11. 15:17
 16/18 anonim ***** válasza:

Egy másik jó tanács!

Ne is gondolj arra hogy elvetélhetsz.Igen is nyugodtan hidd el hogy babád lesz és ne is gondolj arra hogy baj lehet.

Sajnálatos ami az egyik válaszolóval történt de te ne is gondolj erre.Csak arra hogy minden rendben lesz.Mert úgy lesz!Csak pozitívan.Boldog babavárást. :-)

2012. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.Nagyon rámfér már. Mindenki terhes körülöttem nekünk meg 2 éve nem sikerül.
2012. jún. 11. 20:00
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez bizony pozi. Gratulálok, de remélem megbocsáhjtod, hogy irigy vagyok:( én kb szerdára nem várom, ahogy a kigondoltam, hogy tesztelek egyet hnap reggel 25-sel, elkezdtem görcsölni:( De te remélem jól vagy és sikerül!
2012. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!