Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14-e óta van meg és még mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-e óta van meg és még mai napig barnázok.11. szem fogamzásgátlót vettem be ma és a barátommal ma megszakítással voltunk együtt (egyébként eddig mindig gumival). Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátlóm Stodette. Elvileg csak két hét után véd de ma elég nagy butaságot követtem el.Megszakítással "védekeztünk". A barátom miután kihúzta rögtön el is ment. Lehet ebből valami bajom?
2012. jan. 24. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Eszetekhez gratulálok.. ám nincs sok esélye.. elenyésző.
2012. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 GomalFace ***** válasza:
Nekünk a védőnéni azt mondta, hogy a megszakításos védekezés nem biztonságos. 12l
2012. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
istenem, azt a 3 napot már sokba telt volna kivárni, igaz?
2012. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ahogy látjátok énis tudom hogy ez nem egy védekezési módszer. Tisztában vagyok vele. Először fordult ilyen elő eddig MINDIG gumival védekeztünk. Szerintem nem engem kéne lehurrogni én csak normális válaszokat szeretnék kapni, hogy mennyi esélyem van így a teherbe esésre.
2012. jan. 24. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja, hogy ennyi gyógyszerszedéstől megakadályozódott-e már a peteérésed. Ezt még az atyaúristen sem tudhatja, úgyhogy nem fogsz százalékos válaszokat kapni. 2 héten belül ki fog derülni!
2012. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is barnázok minden reggel. Ma reggel pl olyat barnáztam, mint ide Záhony. Csoda, hogy ép maradt a wc-csésze...
2012. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem nem vagy terhes. a másik a barnázás nekem is volt barnázás 2 hónapig, aztán kiderült tul erős fogamzásgátlót írtak fel és tönkretette a szervezetem, a doki megint megvizsgál ezuttal egy másik idősebb, és ő mondta, írt egy enyhébbet, amitől jobb lett, fél évig szedtem és volt amikor véletlenül elfelejtettem pont abban az órában bevenni, de amint eszembe jutott pótoltam ahogy a tájékoztató mondta. majdnem 2 honapja nem szedem már, de nagyon szerettem azt a tablettát minden rendben volt vele jangee volt a neve. egy hét után védett folyamatosan, most csak azért hagytam abba, mert babát szeretnénk ami hála istennek egyből sikerült is. nem hiszem hogy terhes lennél, egy hét után mindegyik tabi véd, ilyenről soha nem hallottam hogy 2 hét. de ha nagyon parázol aktus után 14 nappal teszt kimutatja a terhességet
2012. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!