Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon kétségbe vagyok esve....

Nagyon kétségbe vagyok esve. Policisztás mindkét petefészkem. Aki ilyen helyzetben van mint én, tudna segíteni, hogy esetleg hogyan tudok teherbe esni orvosi segítség nélkül? És van olyan aki képes így még teherbe esni?

Figyelt kérdés
Mind két petefészkem policisztás, már 2 hónapja nem volt vérzésem. Az orvos azt mondja,h csak stimulációval lehet majd peteérést, és kilökődést elérni, de csak 10%os így is a teherbeesés valószínűsége. Babát akarunk, és én meg kétségbe vagyok esve. Belehalok ha nem lehet babám:(
2009. júl. 3. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj! Az a 10% hülyeség. Nekem (is) PCOS-om van és másfél év alatt sikerült kétszer teherbe esnem. Sajnos az első baba nem maradt meg, de ma már van egy gyönyörű féléves kislányom. Nekünk stimulációval sikerült, de rengetegen vannak még hasonló helyzetben. Ha Neked is PCOS-od van és még nem ismered a www.pco-szindroma.hu oldalt, nézd meg. Rengeteg sikersztorit olvashatsz és a kezelésekről is sokat megtudhatsz. Minden rendben lesz, ne ess kétségbe!!!

2009. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Milyen módon történik a stimuláció? Van kockázata?
2009. júl. 3. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt mensim. Duphaston szedtem, hogy megjöjjön. Utána Clostilbegytet kaptam peteérést segíteni, majd egy hétig minden nap kaptam Fostimon injekciót tűszőrepesztésre. Nálam mellékhatás nem jelentkezett. Az esetleges kockázatokról, ha vannak ilyenek, sajnos nem tudok mit mondani ahogyan az alternatív/gyógyszer nélküli teherbeesésről sem.
2009. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!! Sokat segít,h van aki olyan helyzetben van mint én. Félek ettől az egésztől, de remélem nekem is olyan sikeres véget fog érni, mint neked. Gratulálok a babóhoz:)
2009. júl. 3. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ugyan ez volt a bajom és most 6 hetes terhes vagyok de nem tudom hogy sikerült!:)

Pedig azt mondták a dokik hogy nem lesz ez olyan egyszerű mert megtapadni se tudna olyan vékony a méhfalam.De bízni kell és nem rá gondolni ez tényleg igaz.Nekem is 3 évembe tellett míg rájöttem!

2009. júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És neked is kellett stimulálni? vagy spontán jött össze a babó?? Gratulálok neked!!! :)
2009. júl. 5. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!